سبد خرید خالی‌ست.
چگونه توانستند تلگرام و واتس اپ را هک کنند ؟
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

بالاخره نرم افزار تلگرام و واتس اپ که جز امن ترین نرم افزارهای این روزها میباشد ، هک شدند . این خبری بود که اولین بار توسط یک ویدیو در همه دنیا پخش شد و از قدت هکرها برای انجام هر کاری سخن میگفت . نرم افزار تلگرام که این روزها بیش از ۵۰٪ کاربران گوشی های هوشمند از آن استفاده میکنند ، بالاخره طعمه هکرها شد و با استفاده از باگ امنیتی SS7 به فایل ها و چت های آن دسترسی پیدا شد . سامانه سیگنال دهی SS7 یک استاندارد مخابراتی بین المللی میباشد که نحوه تبادل اطلاعات بر روی شبکه دیجیتالی تعریف میکند . 

اما جدیدا هکری توانسته باگ بزرگ این شبکه زیرساختی را پیدا کند و فقط کافی است تا شماره تلفن فرد مورد نظر را برای سرقت اطلاعات داشته باشد . گفته میشود چون که این شبکه ، از شبکه های زیرساختی میباشد و ریشه در بسیاری از تکنولوژی دوانده است ، عملا رفع این باگ غیر ممکن شده است . توماس فاکس بروستر ، نام کسی میباشد که توانسته تلگرام و اینستاگرام را هک کند و به اطلاعات هر کسی که بخواهد دسترسی پیدا کند .

سیستم عملکرد این هکر نیز این گونه میباشد که طوری وانمود میکند که نرم افزار قابلیت تشخیص فرد واقعی با هکر را نخواهد داشت و سپس از قسمت فراموش کردن رمز‌ ، شماره سریال جدید ارسال میشود و در واقع این شماره سریال برای هکر فرستاده میشود و وی با وارد کردن کد ، وارد اکانت میشود . 

جالب است بدانید با توجه به همه گیر بودن سامانه SS7 ، هر فعال سازی که از طریق شماره تلفن اقدام به انجام شپد ، قابلیت هک شدن دارد و هیچ کس قدرت جلوگیری از این موضوع را نخواهد داشت . 

در انتها شما را به دیدن دو ویدیویی که توماس منتشر کرده است دعوت میکنم :

 

 آیفون 7 - 32 گیگ قیمت درج نشده است.
آیفون 8 پلاس - 256 گیگ قیمت درج نشده است.
آیفون 8 - 256 گیگ 4,299,000 تومان-200,000 تومان تخفیف ویژه 4,099,000 تومان
آیفون 7 پلاس - 256 گیگ قیمت درج نشده است.
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location