سبد خرید خالی‌ست.
اینتل در تلاش برای گرفتن سفارشات چیپ A7 اپل
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

همان طور که کمپانی اینتل در حال بیزینس بر روی تراشه ها می باشد ،می خواهد حدود 10 درصد از سفارشات تراشه ی نسل بعدی اپل را بر اساس سازمان های سرمایه گذاری بدست آورد.an

با توجه به گذشته ی درخشان و پیشرفت های عالی شرکت اینتل ، بر این باوریم که این شرکت توانایی ساخت تراشه ی نسل بعد اپل یعنی A7  که قدرت آیفون نسل بعد را نشان می دهد، را دارد.

intel_logo-642x4871.jpg

در گذشته اپل پردازنده های خود را تنها با همکاری شرکت سامسونگ تولید می کرد. علاوه بر این در آن زمان گوشی های هوشمند سامسونگ هیچ تهدیدی برای آیفون نبودند. اما سامسونگ از آن زمان به بعد تبدیل به بزرگترین فروشنده گوشی های هوشمند در جهان شد. حال با وجود اختلافات به وجود آمده بین این دو شرکت و عدم همکاری آن ها با یکدیگر، اپل در حال قرار داد بستن با دیگر کمپانی ها به دور از رقیب دیرینه ی خود یعنی سامسونگ می باشد.

a7_chip.jpg

شایعاتی وجود دارد که گویا کمپانی تایوانی TSMC در حال ساخت تراشه های اپل است. بنا به گزارش ها رقابت شدیدی بین دو شرکت TSMC و سامسونگ برای قرار داد بستن در مورد ساخت تراشه "A7" اپل وجود دارد. همچنین انتظار می رود ساخت تراشه های سری A اپل توسط کمپانی TSMC در سال 2014 آغاز شود. بنا بر گزراشات سازمان های سرمایه گذاری ، سامسونگ در حال تلاش برای به دست آوردن حدود نیمی از سفارشات تراشه ی A7 اپل می باشد، در حالی که ممکن است کمپانی تایوانی TSMC حدود 40 % و شرکت اینتل حدود 10% از سفارشات تراشه های اپل را به خود اختصاص دهند.

حال باید صبر کنیم و ببینیم چه اتفاقی رخ خواهد داد. آیا اپل با وجود اختلافات به وجود آمده نیمی از سفارشات خود را به شرکت سامسونگ  می دهد یا نه؟

آیفون X اپل - 256 گیگ 6,849,000 تومان-150,000 تومان تخفیف ویژه 6,699,000 تومان
آیفون 7 پلاس - 32 گیگ قیمت درج نشده است.
آیفون 7 پلاس - 256 گیگ قیمت درج نشده است.
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

4 کامنت

قلبا دوس ندارم الان دیگه همچین اتفاقی بیفته !!

  Attachments
  1. soha

فقط ناراحتم ازاینکه اپل هم سیستمشو عوض کرد و سالی ۲تا گوشی میزنه بااین وضع دیگه باید گوشی بازی و اپدیت بودن رو فراموش کنیم. هنوز نیومده داره ۵اس رو هم میده بیرون

  Attachments
  1. احمد

هه.اصلا سامسونگ نمیتونه به گرد پای اپل هم برسه.اما اپل هم باید به فکر یه تغییر کلی تو محصولاتش باشه که هست

  Attachments
  1. علی یزدانی زاده

بنظرم اپل راهش رو به کل از سامسونگ جدا کنه خیلی بهتره ..

  Attachments
  1. علی
هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location