سبد خرید خالی‌ست.
تحلیلگران از رکوردشکنی آیفون ۷ میگویند
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

در روزهای اخیر بسیاری از سهامداران شرکت اپل رو به فروش سهامشان آورده اند و میخواهند قبل از رونمایی از آیفون ۷ ، شراکت خودشان را با این غول تکنولوژی به پایان برسانند . یکی از دلایل اصلی این سهامداران افت بی سابقه ارزش هر سهم شرکت اپل میباشد که در ۳ ماهه اول سال ۲۰۱۶ رخ داد . از طرفی اخبار و شایعات زیادی پیرامون آیفون ۷ به بیرون درز کرده است که حکایت از عدم تغییرات کلی در ظاهر آن دارد و همین اخبار نیز موجب دلسردی این سهامداران شده است . اما بسیاری از تحلیلگران بر خلاف این افراد ، پیش بینی فروش خوبی از آيفون ۷ را در چارت هایشان طراحی کرده اند . 

تیم لانگ ، معتقد است که آیفون ۷ از فروش فوق العاده ای برخوردار خواهد بود و یک رکورد جاودانه را برای اپل خلق خواهد کرد . این در حالی است که سایر تحلیلگران فروش میلیونی اپل را برای سال ۲۰۱۷ و مطابق با دهمین سالگرد رونمایی از آیفون ۲جی میدانند . 

 

آیفون ۷ اپل

 

تحلیل گر BMO Capital Markets معتقد است که در حال حاضر  ۲۵ درصد صاحبان آیفون آماده عوض کردن گوشی‌های خود هستند و این یعنی عددی حدود ۱۲۰ میلیون نفر . این پیش بینی تیم لانگ با تعداد سفارش های قطعات آیفون ۷ نیز همخوانی دارد و از تصمیمات تیم کوک برای سفارش بیش از اندازه آيفون ۷ حمایت میکند . به نظر میرسد قرارداد آيفون های ۲ ساله رو به اتمام است و همین موضوع باعث پیش بینی این عدد رویایی از سمت لانگ شده است . تیم کوک معتقد است آیفون ۷ با ویژگی های جدیدش را نمیتوانید از زندگیتان حذف کنید . 

 

آیفون ۷ اپل

 

در سه ماهه انتهایی سال ۲۰۱۵ اپل به رکورد فروش ۷۴.۸ میلیون آيفون دست پیدا کرده بود که برای گذر از این آمار فروش خودش را آماده میکند . طبق قراردادهای رو به اتمام آيفون ها ، بعید نیست این عدد افزایش پیدا کند .

 

 

 

آیفون 7 پلاس - 256 گیگ قیمت درج نشده است.
آیفون 8 - 64 گیگ 3,459,000 تومان
آیفون 8 - 256 گیگ 3,999,000 تومان
آیفون 7 پلاس - 32 گیگ قیمت درج نشده است.
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location