سبد خرید خالی‌ست.
آیفون ۷ با مدل پایه ۳۲ گیگ عرضه خواهد شد
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

شایعات همچنان پیرامون آيفون ۷ زیاد میباشد . این شایعات از سال گذشته و بعد از ارائه آيفون ۶ اس توسط اپل ، شروع شد . این بار این اخبار و شایعات پیرامون حجم نسخه پایه آيفون ۷ میباشد . 

بسیاری از مشتریان شرکت اپل که میخواهند از گوشی آيفون استفاده کنند و در کنار استفاده معمولی از آن ، از دیگر ویژگی ها آن نیز به اندازه نرمال بهره ببرند ، از کم بودن حجم ۱۶ گیگ ناراضی بودند . اپل پیشتر تجربه بالا بردن حجم و حذف یکی از حجم ها را در آيپدها دارد . سنت همیشگی اپل نیز بر این بوده است که هیچ گاه قیمت دستگاه پایه را افزایش نمیدهد و بالعکس ، قیمت سایر دستگاه ها را پایین میآورد . بنابراین باید انتظار آيفون ۷ با پایه حجم ۳۲ گیگابایت را به قیمت آيفون ۶ اس ۱۶ گیگابایتی داشته باشیم . در حال حاضر آيفون ۶ اس ۱۶ گیگی با قیمت 649 دلار به فروش میرسد . 

Kevin Wang، مدیر تحقیقات بازارِ موسسه IHS Technology اعلام کرده است که بر اساس تحقیقاتی که انجام داده اند ، آيفون ۷ اپل باید با حجم پایه ۳۲ گیگابایتی عرضه گردد . وی در ادامه بیان میکند : " رم این گوشی نیز مانند نسخه قبلی آيفون ها ، یعنی آيفون ۶اس ۲ گیگابایت خواهد بود . "

 

آیفون ۷ اپل

 

پیش تر خبری با عنوان " آيفون ۷ با رم ۳ گیگابایت عرضه خواهد شد " را مطرح کرده بودیم . همچنین اخبار ضد و نقیض دیگری که نشان از مدیریت شرکت اپل بر روی عدم درز اخبار میدهد . اما تا به حال حذف پورت ۳.۵ میلی متری و ارائه ماژول دوگانه دوربین در آيفون ۷ پلاس ، به تایید همه خبرگذاری ها رسیده است .

باید منتظر سپتامبر ۲۰۱۶ باشیم تا اپل به همه این شایعات پایان دهد . 

 

آیفون 7 پلاس - 256 گیگ قیمت درج نشده است.
آیفون X اپل - 64 گیگ 6,479,000 تومان-100,000 تومان تخفیف ویژه 6,379,000 تومان
آیفون 8 - 64 گیگ 3,459,000 تومان
آیفون 7 پلاس - 32 گیگ قیمت درج نشده است.
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location