سبد خرید خالی‌ست.
باز هم از اپل به دلیل نقض پتنت ، شکایت شد
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

خبر شکایت از شرکت اپل تقریبا به یک خبر تکراری تبدیل شده است . معمولا شرکت های بزرگ مانند اپل ، سامسونگ ، گوگل و ... از شکایت ها در امان نیستند و بسیاری از شرکت های کوچکتر به دنبال این موضوع هستند تا هر طور شده از شرکت های بزرگ شکایت به محکمه ببرند و خسارتی را دریافت کنند .

 

اینبار نوبت شرکت آمریکایی " فناوری کالیفورنیا " هست تا از اپل شکایت کند . آن ها مدعی شده اند که شرکت اپل و Broadcam که در رابطه با تکنولوژی WiFi با هم همکاری میکنند ، از سیستم رمزگذاری IRA\LDPC که مختص آن ها میباشد به صورت کاملا غیرقانونی و بدون اجازه شرکت " فناوری کالیفورنیا " استفاده کرده اند . 

این شرکت طی شکایتی که از اپل و Broadcam داشته ، ابراز کرده است : " این شرکت ها از فناوری IRA\LDPC که مختص ما میباشد در تمامی محصولاتشان برای سیستم رمزگذاری استفاده کرده اند و تمامی آن محصولات را به فروش رسانده اند . این در حالی است که ما اصلا اجازه چنین دسترسی به آن ها نداده ایم . " شرکت آمریکایی در ادامه شکایتش ، تمامی دستگاه هایی که از این فناوری استفاده کرده اند را ذکر کرده است : " دستگاه های iPad، MacBook Air،‌ Apple Watch،‌ iPhone 6s، iPhone 6s Plus، iPhone 6، iPhone 6 Plus، iPhone 5c، iPhone 5s، iPhone 5،‌ iPad Air، iPad Air 2، iPad Pro، iPad Mini 4، iPad Mini 3 و iPad Mini 2 از این تکنولوژی بهره میبرند . "

آن ها بسیار به این شکایتشان امیدوار هستند و میخواهند خسارت وارد شده به آنها طی جلسات آینده پرداخت گردد .

آیفون 7 پلاس - 32 گیگ قیمت درج نشده است.
آیفون 7 پلاس - 256 گیگ قیمت درج نشده است.
آیفون 7 - 32 گیگ قیمت درج نشده است.
آیفون 8 - 256 گیگ 3,999,000 تومان
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location