سبد خرید خالی‌ست.
خبر مهم
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

طی چند روز گذشته خبرهای زیادی مبنی بر نصب ورژن طلایی نرم افزار واتس آپ به گوش رسید . نسخه ای تقلبی از هکرها که فقط هدفشان دزدین اطلاعات میباشد . این نرم افزار که در اصل تحت تملک فیس بوک میباشد ، نسخه بدافزاری نیز از آن منتشر شده است که هیچ یک از قابلیت های نرم افزار اصلی را ندارد و فقط هدفش هک اطلاعات گوشی های هوشمند میباشد . 

هکرها و دزدان اطلاعات ، در پی آن هستند تا با ارسال پیامی مبنی بر اینکه نسخه طلایی این نرم افزار پیش تر فقط برای افراد مشهور در دسترس بود و حال با امکانات ویژه ای مانند : تماس تصویری ، اموجی های مختلف و ... در اختیار شما قرار گرفته است ، سعی بر آن دارد تا شما را تشویق به نصب این بدافزار کند . چنانچه این نرم افزار را نصب کنید ، کانال ارتباطی بین اطلاعات شما و هکرها ایجاد خواهد شد . 

واتس آپ در سایت رسمی خودش نیز این مورد را متذکر شده است که چنانچه فردی از این نرم افزارها استفاده کند ، دیگر حق استفاده از نرم افزار اصلی را نخواهد داشت . نام های دیگری که هکرها برای نرم افزارشان انتخاب کرده اند ، واتس آپ پلاس ، واتس آپ گلد و ... میباشد .

واتس آپ اعلام کرده است چنانچه فردی از نسخه طلایی این نرم افزار استفاده میکند ، به سرعت آن را پاک کند و پس از ۲۴ ساعت انتظار ، نسخه اصلی را مجددا نصب کند . 

نکته مهمی که باید در انتها به آن اشاره کنیم این است که این نرم افزار نسخه آی او اسی ندارد و کسی نمیتواند آن را روی آيفون خود نصب کند . فقط افرادی که گوشی خود را جیلبریک کرده اند و قفل آن را شکسته اند در معرض خطر میباشند . اپ استور همچنان امن میباشد .

آیفون اس ای - 16 گیگ 1,459,000 تومان-30,000 تومان تخفیف ویژه 1,429,000 تومان
آیفون X اپل - 64 گیگ 5,999,000 تومان-100,000 تومان تخفیف ویژه 5,899,000 تومان
آیفون 8 - 64 گیگ 3,459,000 تومان
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location