سبد خرید خالی‌ست.
اپلیکیشن و بازی Mac

معرفی نرم افزاری در آیفون که صورتتان را مانند آیینه میکند

معرفی نرم افزاری که صورتتان را مانند آیینه میکند! 

تا به حال نرم‌افزارهای زیادی برای ادیت عکس و بازسازی تصاویر در اینجا معرفی شده است . اما نرم افزار Pixter که امروز میخواهیم به معرفی آن بپردازیم از نظر کارآیی و راحتی کار بسیار بهتر عمل میکند . توسط این نرم‌افزار چهره شما جوانتر ، بی نقص تر و شاداب تر به نظر میرسد .

این نرم افزار با استفاده از الگوریتم پیشرفته ای که دارد و با توجه به جنسیت، سن و رنگ مو، اصلاحات مورد نظر را انجام می‌دهد . از موارد اصلاحی که میتوان به آن اشاره کرد : بینی را کوچک تر میکند - چین و چروک را از بین میبرد - ابروها را اصلاح و ... میباشد .

استفاده از این نرم‌افزار جذاب بسیار راحت میباشد و فقط کافی است تا نرم افزار را باز کنید و عکس مورد نظر را به آن بدهید . بقیه کار را به نرم‌افزار بسپارید تا مانند یک استاد بزرگ نقاشی ، عکس را رتوش کند و تحویلتان بدهد . قطعا شگفت زده خواهید شد . 

 

 

مشخصات عمومی برنامه
قیمت: 2.99 دلار
دسته بندی: عکاسی و فیلم برداری
بروز رسانی: 4 نوامبر 2015
نسخه: 1.8.1
حجم فایل: 25.4 مگابایت
زبان ها: English, Arabic, Hebrew, Japanese, Korean, Portuguese, Russian, Simplified Chinese, Spanish, Traditional Chinese
سن استفاده: 4+
دیواس مورد نیاز :  آیفون - آیپد و ...
سیستم عامل مورد نیاز : ios 7 به بالا

 

مشاهده ویدیو تریلر برنامه :

تصاویر برنامه در محیط آیفون:

معرفی نرم افزاری در آیفون که صورتتان را مانند آیینه میکندمعرفی نرم افزاری در آیفون که صورتتان را مانند آیینه میکندمعرفی نرم افزاری در آیفون که صورتتان را مانند آیینه میکندمعرفی نرم افزاری در آیفون که صورتتان را مانند آیینه میکندمعرفی نرم افزاری در آیفون که صورتتان را مانند آیینه میکند 

 

دانلود نرم افزار از اپ استور

 

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location