سبد خرید خالی‌ست.
اپلیکیشن و بازی iOS

معرفی نرم‌افزار ضبط صدا در آیفون

ضبط ، ویرایش و حاشیه نویسی فایل های صوتی :

تا به حال نرم افزارهای زیادی برای ضبط صدا در آيفون منتشر شده است ، اما اکثر این نرم‌افزارها دارای امکانات کاربردی نیستند و فقط نقش ضبط صدا را ایفا میکنند .  حتی نرم افزارهایی که در Cydia قرار دارند و معمولا دارای خلاقیت و ابتکار عمل هستند و امکانات زیادی را ارائه میدهند ، در این زمینه بسیار ضعیف عمل کرده اند . در این پست قصد معرفی نرم افزار Recordium برای آيفون را داریم . نرم‌افزاری با امکانات برای ضبط صدا در آيفون .

به کمک این نرم افزار میتوانید علاوه بر تغییر کیفیت ضبط صدا ، پسوند آن را نیز مشخص کنید . بخش مدیریت آن نیز بسیار کاربردی و راحت میباشد . حتی میتوانید چندین فایل ضبط شده را بهم بچسبانید و یک فایل تولید کنید . سرویس به اشتراک گذاری فایل ها در این نرم‌افزار ساپورت میشود و میتوانید پس از ضبط صدا ، آن را مستقیم به اشتراک بگذارید . 

برای حاشیه‌نویسی بر روی فایل‌های صوتی، بر روی آیکون «+» کلیک کنید.برای درج حاشیه‌نویسی در فایل‌ها می‌توانید از متن یا عکس استفاده کنید . از امکانات ادیت نرم افزار که میتوان به آن اشاره کرد سه ویژگی Delete , Trim و Snip میباشد . میتوانید قسمت و یا کل فایل را توسط Delete پاک کنید و همچنین میتوانید قسمتی از فایل را که مد لحاظتان هست را با Trim نگه دارید و بقیه فایل را پاک کنید . Snip نیز یک فایل از چندین فایل را به شما تحویل میدهد . 

فایل ها به صورت پیش فرض با فورمت MP4 ذخیره میشوند اما فرمت‌های دیگری مانند AIFF ،WAV یا CAF نیز ساپرت میشوند . 

 

مشخصات عمومی برنامه
قیمت: 9.99 دلار
دسته بندی: کاربردی
بروز رسانی: 24 نوامبر 2016
نسخه: 2.3
حجم فایل: 13.6 مگابایت
زبان ها: English, Dutch, French, German, Italian, Japanese, Korean, Portuguese, Russian, Simplified Chinese, Spanish
سن استفاده: 4+
دیواس مورد نیاز :  آیفون - آیپد و ...
سیستم عامل مورد نیاز : ios 7 به بالا

 

تصاویر برنامه در محیط آیپد:

 معرفی نرم‌افزار ضبط صدا در آیفونمعرفی نرم‌افزار ضبط صدا در آیفونمعرفی نرم‌افزار ضبط صدا در آیفونمعرفی نرم‌افزار ضبط صدا در آیفونمعرفی نرم‌افزار ضبط صدا در آیفون

 

تصاویر برنامه در محیط آیفون:

معرفی نرم‌افزار ضبط صدا در آیفونمعرفی نرم‌افزار ضبط صدا در آیفونمعرفی نرم‌افزار ضبط صدا در آیفونمعرفی نرم‌افزار ضبط صدا در آیفونمعرفی نرم‌افزار ضبط صدا در آیفون 

 

دانلود نرم افزار از اپ استور 

تصاویر اپلیکیشن :
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location