سبد خرید خالی‌ست.
اپلیکیشن و بازی iOS

تشخیص معادلات دست نویس ریاضی توسط لنز دوربین آیفون و حل آن ها

معرفی نرم‌افزار Mathpix!

برای اولین بار نرم‌افزاری طراحی شده است که قابلیت تشخیص دست خط میباشد و میتواند از روی دست خط افراد ، معادلات ریاضی را حل کند . حل معادلات ریاضی همیشه یکی از دغدغه‌های تمامی کاربران و دانش‌اموزان میباشد که حال با این نرم‌افزار ، این غیرممکن به ممکن تبدیل شده است .

ابتدا نرم‌افزار Mathpix از روی معادله و دست نویس یک عکس تهیه میکند و شروع به آنالیز آن میکند . اعداد و دستورات و مجهولات از یکدیگر تمیز داده میشوند . سپس این موارد به دست آمده را کنار یکدیگر میچیند و قدم به قدم شروع به حل آن میکند . در واقع کار یک معلم را به سادگی هر چه تمام تر و به نحو احسن انجام میدهد . 

و اما در مورد آنلاین و یا آفلاین بودن این نرم‌افزار باید اذعان داشت که حل معادله توسط این نرم‌افزار محبوب و هوشمند به دو مرحله تقسیم شده است . ۱ : تشخیص دست خط که مرحله‌ای آفلاین میباشد . ۲ : حل معادله که مرحله‌ای آنلاین میباشد . دیگر نگران مسائل لگاریتم، مثلثات، انتگرال، مشتقات، معادلات جبری و ... نباشید . Mathpix تمامی این مسائل را حل میکند .

 

مشخصات عمومی برنامه
قیمت: رایگان
دسته بندی: آموزشی
بروز رسانی: 06 می 2016
نسخه: 2.0
حجم فایل: 9.1 مگابایت
زبان ها: English                                                                                                     
سن استفاده: 4+
دیواس مورد نیاز :  آیفون - آیپد و ...
سیستم عامل مورد نیاز : ios 8.4 به بالا

 

تصاویر برنامه در محیط آیفون:

تشخیص معادلات دست نویس ریاضی توسط لنز دوربین آیفون و حل آن هاتشخیص معادلات دست نویس ریاضی توسط لنز دوربین آیفون و حل آن هاتشخیص معادلات دست نویس ریاضی توسط لنز دوربین آیفون و حل آن هاتشخیص معادلات دست نویس ریاضی توسط لنز دوربین آیفون و حل آن هاتشخیص معادلات دست نویس ریاضی توسط لنز دوربین آیفون و حل آن ها 

 

دانلود نرم افزار از اپ استور

 

تصاویر اپلیکیشن :
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location