سبد خرید خالی‌ست.
آیفون ۷ در ۳ مدل ارائه خواهد شد
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

شایعات همچنان پیرامون آيفون ۷ اپل ادامه دارد . اینبار گزارشی منتشر شده که طی آن بیان شده است ، آيفون ۷ در ۳ مدل ارائه خواهد شد . بر اساس گزارش های منتشر شده کارخانه های پگاترون و فاکسکان که از تولید کندگان اصلی آیفون میباشند ، شروع به تولید آيفون ۷ کرده اند . گفتنی است این دو شرکت ، آيفون ۷ را در ۳ ورژن : آيفون ۷ ، آيفون ۷ پلاس و آيفون ۷ پرو و یا آيفون ۷ پلاس پریمیوم تولید میکنند . 

همان طور که در گذشته بیان شد ، آيفون ۷ داری ویژگی های بسیار خاصی میباشد . دوربین دوگانه مجهز به لرزش گیر اوپتیکال در کنار صفحه نمایش بدون حاشیه و ضد آب بودن گوشی آيفون ، همه جزئی از ویژگی های این آيفون جدید میباشند . 

 

آیفون ۷ در ۳ مدل ارائه خواهد شد 

 

با وجود ارائه این ویژگی های ، هنوز بسیاری از افراد معتقد هستند که باز هم اپل نمیتواند موفقیت گذشته را تکرار کند . KGI Securities تحلیلگر ژاپنی که در گذشته پیش بینی های درستی از وی سراغ داریم ، میگوید اپل بسیاری از خلاقیت هایی که میخواست در ورژن بعدی آيفون یعنی آيفون ۷ پلاس معرفی کند ، در این ورژن رونمایی خواهد کرد . با توجه به دهمین سالگرد تولید آيفون و رکود بی سابقه شرکت اپل در بازار ، نباید اینگونه انتظارات و پیش بینی ها را از اپل گزاف بدانیم . اپل از ارائه آيفون 7S  در سال ۲۰۱۷ صرف نظر کرده است و هر آنچه در مورد آيفون آینده در اندیشه داشته است را باید بر روی آيفون ۷ رونمایی کند . 

میتوان از ویژگی های دیگر آیفون ۷ به عدم حضور جک ۳.۵ میلی متری ، حضور هندزفری بی سیم و قابل شارژ و پشتیبانی از اسمارت کانکتور اشاره کرد . باید منتظر پاییز سال ۲۰۱۶ و ارئه آيفون ۷ از سمت اپل بود . شاید اپل با این محصول از رکود نجات پیدا کند و نفس راحتی بکشد .

آیفون 7 - 128 گیگ 3,139,000 تومان
آیفون 8 - 64 گیگ 3,649,000 تومان
آیفون 7 پلاس - 32 گیگ 3,319,000 تومان-100,000 تومان تخفیف ویژه 3,219,000 تومان
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location