سبد خرید خالی‌ست.
اپل یک میلیارد دلار در خدمات حمل و نقل چین سرمایه گذاری کرد
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

اپل در شرکت بزرگ خدمات حمل و نقل چینی به نام Didi Chuxing یک میلیارد دلار سرمایه گذاری کرد . تیم کوک در مصاحبه ای که با خبرگذاری رویترز داشته است ، اذعان کرده است که هدف از این سرمایه گذاری ، چندین دلیل داشته است . تیم کوک معتقد است که علاوه بر بازگشت سرمایه خوبی که این سرمایه گذاری خواهد داشت ، این سرمایه‌گذاری فرصتی برای فهم بیشتر یک بخش از بازار چین را هم فراهم میسازد . از نظر تیم کوک سرمایه گذاری در این شرکت حمل و نقل چینی ، نمونه‌ی عینی‌ای از نوآوری توسعه‌دهندگان iOS در چین را نشان دهد . 

یکی دیگر از دلایل شرکت اپل برای این سرمایه گذاری ورود این شرکت به صنعت خودروسازی میباشد . یک سالی میشود که اپل پروژه بزرگ تیتان را استارت زده است و سرمایه گذاری در این شرکت حمل و نقل فرصت مناسبی برای آشنایی بیشتر با این صنعت میباشد . 

در حال حاضر شرکت حمل نقل Didi Chuxing ، حدود ۷۸ درصد از سهم بازار سرویس های اشتراک گذاری خودرو را در کشور چین در اختیار دارد و سرمایه این شرکت چیزی بالغ بر ۲۵ میلیارد دلار میباشد . جالب است بدانید تمام این موفقیت ها در ۴ سال رخ داده است . 

این شرکت ، امکان تهیه تاکسی و سرویس حمل و نقل را از طریق نرم‌افزار فراهم میکند . این سرویس جذاب که فقط از طریق نرم‌افزار قابل دسترسی هست ، در ۴۰۰ شهر چین ، دارای ۳۰۰ میلیون عضو میباشد . باید دید همکاری اپل با این شرکت به چه نتایج و دست‌آوردهای دیگری خواهد انجامید.

آیفون 7 - 32 گیگ قیمت درج نشده است.
آیفون 8 - 256 گیگ 3,999,000 تومان
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location