سبد خرید خالی‌ست.
احداث کارخانه تولید آیفون در هند
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

فاکسکان کارخانه تولید آیفون در هندوستان میزند : 

شرکت فاکسکان تصمیم گرفته است تا با سرمایه گذاری ۱۰ میلیارد دلاری ، یک کارخانه تولید آیفون در کشور هندوستان احداث کند . گزارشات حاکی از این است که دو کمپانی اپل و فاکسکان پس از به نتیحه رسیدن مذاکرات اولیه ، با دولت هند نیز به توافق رسیده اند و محل احداث این کارخانه را نیز مشخص کرده اند . 

بر اساس گزارش اکونومیک تامیز هند ، شرکت فاکسکان و اپل مذاکراتشان برای احداث این کارخانه که فقط وظیفه تولید آیفون دارد ، به مراحل آخر نزدیک شده است . این کارخانه در یک زمین ۱٫۲۰۰ هکتاری در ماهاراشترای هندوستان قرار خواهد گرفت . پیش بینی شده است که زمان مورد نیاز برای احداث این کارخانه حدود ۱۸ ماه باشد . جالب است بدانید فاکسکان در نظر دارد تا انتهای سال ۲۰۲۰ بین ۱۰ تا ۲۰ کارخانه تولید آیفون در سراسر دنیا راه اندازی کند . پیش تر این شرکت تایوانی کارخانه تولید نوکیا را در هند راه اندازی کرده بود که این کارخانه در سال ۲۰۱۴ به کار خود پایان داد . تعداد ۴.۵۰۰ نفر کارمند و کارگر این کارخانه تولید آیفون و تازه تاسیس را اداره خواهند کرد . 

شرکت اپل یک مرکز تحقیقاتی نیز در حیدرآباد هند افتتاح خواهد کرد . گویا تسهیل روابط هند با سایر کشورها که امسال با تغییر سیاست ها رخ داد بسیار در ایجاد چنین روابطی تاثیر گذار بوده است . 

تیم کوک در اظهار نظر اخیرش ، کشور هند را چین دوم نامید و بیان کرد که این کشور باید تا ۱۰ سال آینده یک اقتصاد موفق مانند چین داشته باشد .

 

آیفون 7 - 32 گیگ قیمت درج نشده است.
آیفون 8 پلاس - 64 گیگ 4,099,000 تومان-100,000 تومان تخفیف ویژه 3,999,000 تومان
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location