سبد خرید خالی‌ست.
برای جیلبریک iOS خود شتاب کنید
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

برای جیلبریک دستگاه خود عجله کنید.

اگر شما جزء آن دسته از افرادی هستید که با سیستم عامل جیلبریک شده راحتترید و امکاناتی که هنگام جیل بریک شدن به دستگاه شما افزوده می شود برایتان حیاتی است.به شما توصیه می کنیم قبل از اریه آپدیت iOS 6.1.3 از سوی اپل اقدام به جیل کردن دستگاه خود کنید و همچنین چنانچه در حال حاضر نیز از جیل استفاده می کنید و مشکلی احساس نمی کنید اقدام به آپدیت سیستم عامل خود نکنید .

طبق اخبار اعلام شده اپل در آپدیت بعدی سیستم عامل آی او اس اکثر حفره های امنیتی را پوشش خواهد داد و کار برای تیم evasion بسیار سخت خواهد شد.پیش تر هم شاهد این بودیم که بعضی از ارایه دهندگان اپلیکیشنهای کرک با ارایه iOS 6 به کار خود ادامه ندادند و این وٰژن از سیستم عامل را خط پایانی برای گروههایی همچون پاد تو جی و اواسیون می دانستند.

evasi0n3.jpg

iOS 6.1.3 در حال حاضر در نسخه بتا منتشر شده است و طی گزارش منتشر شده  از دیوید وانگ که از پایه گذاران evasion می باشد :

---  نقاط آسیب پذیر قبلی ios پوشش داده شده و در اینصورت evasi0n  دیگر کارایی نخواهد داشت . ما می توانیم آن را با یک حفره دیگر جایگزین کنیم ولی اپل به احتمال زیاد همه حفره هایی را که استفاده کرده ایم در نسخه 6.1.3 مسدود خواهد کرد ---

 آنچه که به خوبی مشخص است تلاش و تصمیم جدی توسعه دهندگان آی او اس برای غیر ممکن کردن جیلبریک می باشد و در هر آپدیت این موضوع بیشتر نمایان می شود و بایستی بزودی منتظر توقف کامل روند جیلبریک بر روی سیستم عامل ios باشیم.

طی اخبار منتشر شده ios 6.1.3 طی یکماه آینده ارایه خواهد شد . پس فقط یکماه زمان دارید تا نسخه فعلی آی او اس خود را به آخرین نسخه (iOS 6.1.2) آپدیت و آنرا جیلبریک کنید.

 

نظر شما در این مورد چیست ؟ اگر دیگر هیچ جیلبریکی برای محصولات اپل ارایه نشه واکنش کاربران اپل با این موضوع چگونه است؟ واکنش شما چطور ؟


thumb_2db073658ef98ff1d00d15e09c24406a برای جیلبریک iOS خود شتاب کنید
آیفون 7 - 32 گیگ قیمت درج نشده است.
آیفون 7 پلاس - 256 گیگ قیمت درج نشده است.
آیفون 7 - 128 گیگ 3,189,000 تومان
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

2 کامنت

سلام. من گوشیمو تازه جیلبرک کردم، iphone 5 ios6.1.2، تو گوشیم قبل از جیلبرک اپلیکیشن زیاد داشتم، بعد از جیلبرک میخواستم آن ها را در لپتاب بیاورم. ولی با اینکه authorize the computer کردم تو آی تیونز، هر باز میزنم transfer purchases باز هم میگه...

سلام. من گوشیمو تازه جیلبرک کردم، iphone 5 ios6.1.2، تو گوشیم قبل از جیلبرک اپلیکیشن زیاد داشتم، بعد از جیلبرک میخواستم آن ها را در لپتاب بیاورم. ولی با اینکه authorize the computer کردم تو آی تیونز، هر باز میزنم transfer purchases باز هم میگه باید authorize this computer رو بزنم، میشه کمک کنید؟

مشاهده ادامه کامنت
  Attachments
  1. مهسا

با سلام .
نرم افزارهایی که با اپل آیدی خودتون دانلود کردید رو میتوانید به سیستم منتقل کنید (همون که اتورایز کردین) . ولی اون نرم افزارهایی که بقیه براتون نصب کردن منتقل نمیشن .

  Attachments
  1. محمد عباسی - مدیر فنی
هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location