سبد خرید خالی‌ست.
تیم کوک به چین سفر خواهد کرد
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

سفرهای تیم کوک به کشور چین معمولا کاری بوده و اصولا با بازاریابان این شرکت در کشور چین میباشد . اما این بار قضیه کمی متفاوت شده است و قرارهای مهمتر کاری در پیش خواهد بود . اپل در حال از دست دادن بازار چین به عنوان بزرگترین بازار آسیا میباشد . چین دومین بازار بزرگ اپل بعد از آمریکا میباشد . 

ماه گدشته به دستور وزارت مطبوعات کشور چین ، خدمات iBooks و فیلم‌های آیتونز در این کشور بسته شد . وزارت مطبوعات بر روی کلیه انتشارات ، رادیو ، تلویزیون و سینما اشراف دارد و این یعنی در هیچ کدام از این اقشار خدمات اپل صورت نخواهد گرفت . درخواست بسته شدن این خدمات توسط رئیس جمهور شرکت اپل " شی جین پینگ " صورت گرفته است . این درخواست برای کنترل بیشتر اینترنت و رسانه توسط دولت چین صورت گرفته است . 

این اقدام دولت چین نگرانی سرمایه داران را در پی داشته است تا آنجا که کارل آیکان، سهام‌دار بزرگ این شرکت هفته‌ی گذشته در مورد این موضوع ابراز نگرانی کرد و گفت: " دولت چین کار فروش را برای اپل سخت خواهد کرد . "

بنا به گزارش نیویورک تایمز رئیس جمهور چین پس از اعمال محدودیت ها بر روی خدمات اپل با مدیرعامل های شرکت هایی مانند علی بابا و هوآوی دیدار کرد و بیان کرد که : " چین باید فضای مجازی را بهتر مدیریت کند و محتوای با کیفیت بالا و مثبت که جامعه‌ای سالم و فرهنگی مثبت می‌سازند، را ترغیب کند و این یک اجبار در راه منفعت جامعه است. "

انتظار میرود که با رفتن تیم کوک به کشور چین در رابطه با مشکلات به وجود آمده جلسه ای گذاشته شود و این مشکلات حل گردد . 

آیفون 7 پلاس - 32 گیگ قیمت درج نشده است.
آیفون 7 پلاس - 256 گیگ قیمت درج نشده است.
آیفون X اپل - 64 گیگ 5,999,000 تومان-100,000 تومان تخفیف ویژه 5,899,000 تومان
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location