سبد خرید خالی‌ست.
نسل بعدی قلم اپل چگونه عمل خواهد کرد ؟
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

اپل پتنت نسل بعدی قلم ها را ثبت کرد :

در سه شنبه هفته گذشته بود که دفتر ثبت اختراع و علائم تجاری آمریکا پتنتی را برای اپل پنسل به ثبت رساند . این پتنت ویژگی های جدید این گجت را بیان کرده است . بزرگترین مشکل قلم‌های هوشمند عدم تشخیص حالت دست کاربران میباشد . بر اساس اطلاعات رسیده پتنت جدید ؛ خبر از ثبت وجود انواع سنسورها ، ریزپردازنده‌ها و الگوریتم ها دارد که هدف آن ها تشخیص حالت دست کاربران در زمان کارکردن با آیپد است . 

زمانی که اپل پنسل میخواهد بر روی آیپد شروع به فعالیت کند ، آیپد با استفاده از دریافت شرایط استایلوس در مکان مورد نظر شروع به دریافت سیگنال میکند . دریافت اطلاعات از شرایط قلم با سنسورها انجام میگیرد . از سنسورهای دیگری که میتوان به آن ها اشاره کرد سنسور سنجش فشار و سنسور سنجش میزان فاصله اشاره کرد . 

 

نسل بعدی قلم اپل چگونه عمل خواهد کرد ؟

 

سنسور فشارسنج تعبیه شده بر روی قلم با توجه به میزان فشاری که بر روی آن میآید ، میزان ضخامت خطوط ترسیمی را تشخیص میدهد . البته باید به دو سنسوری که رو بدنه قلم تعبیه شده‌اند نیز اشاره کرد که میزان خمیدگی قلم در دست کاربر را تشخیص میدهد و در ترسیم میزان ضخامت خطوط کشیده شده نقش دارند . 

یکی دیگر از قابلیت های اشاره شده در پتنت ثبت شده ، امکان تعویض نوک قلم میباشد . شماری از نوک‌های قلم پیش‌بینی شده دارای کدهای اختصاصی برای استفاده از سنسور‌های خاص تعبیه شده روی شاسی قلم هستند. برای مثال میتوان به نوک قلم مو ، خودکار که هرکدام کارایی خاص خود را در طراحی دارند اشاره کرد . در این پتنت به Security این قلم ها نیز اشاره شده است و میتوان بر روی قلم کدگذاری کرد ، تا چنانچه آیپد توسط چند نفر مورد استفاده قرار میگیرد ، فقط یک نفر خاص بتواند از آن استفاده کند . 

مورد دیگری که میتوان به آن اشاره کرد وجود سنسوری در سردیگر قلم میباشد و وظیفه آن پاک کردن ترسیمات میباشد . چیزی شبیه به مدادهای قدیمی . 

آیفون اس ای - 16 گیگ 1,459,000 تومان-30,000 تومان تخفیف ویژه 1,429,000 تومان
آیفون 7 - 32 گیگ قیمت درج نشده است.
آیفون 8 - 256 گیگ 3,999,000 تومان
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location