سبد خرید خالی‌ست.
آیا بالاخره آیفون ۷ به Smart Cannector مجهز خواهد بود ؟
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

اسمارت کانکتور آيفون ۷ :‌

باز هم اخبار پیرامون آیفون ۷ اپل میباشد . شایعات پیرامون وجود اسمارت کانکتور در آیفون ۷ میباشد . پیش تر و برای اولین بار در  زمان ارائه آیپد پرو از این پورت رونمایی شد . در اوایل امسال که آیپد پرو جدید در نسخه ۹.۷ اینچی عرضه شد و این آیپد نیز از اسمارت کانکتور پشتیبانی میکرد ، شایعات پیرامون حمایت آیفون ۷ اپل از این پورت شدت گرفت . 

اما امروز سایت Mac Otakara از تصمیم اپل مبنی بر عدم استفاده از این کانکتور خبر داد و گزارش کرد که اپل بر خلاف تصور همگان از این اسمارت کانکتور در آيفون نسل جدیدش استفاده نخواهد کرد و البته بیان کرده است که اپل دلیلی را نیز در این رابطه بیان نکرده است . 

باید بیان کنیم که پیش تر تصاویری از آیفون ۷ منتشر شده بود که حکایت از استفاده دوربین دوگانه و اسمارت کانکتور در آيفون ۷ داشته است ، اما باز هم این شایعات را نمیتوان دلیل محکمی بر این مدعا دانست زیرا طبق همیشه اپل در مقابل این گونه اخبار درز کرده از محصولاتش سیاست سکوت را پیش گرفته است . 

هنوز به صورت قطع مشخص نیست که آیا کمپانی اپل، بالاخره از Smart Connector در آیفون بعدی خود استفاده خواهد کرد یا خیر. اما اگر این گزارش صحت داشته باشد، مطمئنا باعث ناامیدی طرفدارانی خواهد شد که منتظر بودند تا از Smart Connector و قابلیت های جالبی که با خود به همراه می آورد در آیفون 7 استفاده نمایند .

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location