سبد خرید خالی‌ست.
اپل برای توسعه پردازنده گرافیکی نیرو استخدام می کند
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

اپل سخت در تلاش است تا رابط گرافیکی سیستم عامل‌های خودش را تقویت کند . 

در پی اطلاعیه‌ای که این شرکت برای جذب نیرو منتشر کرده است ،‌ اپل اعلام کرده است که نیازمند استخدام ۷ نیرو در زمینه ی طراحی واحدهای پردازش گرافیکی یا همان GPUها میباشد . از این تعداد ۴ نفر شامل مهندسین سخت افزار و یک مورد نیز شامل مهندس نرم‌افزار میشود . 

همان طور که میدانید پیش تر و در سال ۲۰۱۳ شرکت اپل یک دفتر در اورلاندو تاسیس کرده بود که مختص تحقیقات گرافیکی میباشد . این افراد استخدام شده جدید قرار است در این دفتر شروع به کار کنند . هدف از اجرای این طرح در خانه اپل ، نظارت مستقیم بر روند پیشرفت GPU میباشد . 

در همین راستا، وبلاگ حوزه ی آی تی موسوم به Fudzilla، در ماه دسامبر گزارش کرده بود که اپل میخواهد چیپ های گرافیک را خودش تولید کند و دیگر این چیپ ها را به شرکت های دیگر برای تولید و توسعه سفارش ندهد . گویا اپل با این روند در پیش گرفته ، عزمش را بیشتر مصمم کرد است تا به این هدف برسد . 

 

GPUapple.jpg

 

اپل یک از معدود شرکت هایی میباشد که تولید یک سری از چیپ ها سخت افزاری را خودش بر عهده میگیرد . باید بدانید که هر چه تولید محصولات سخت افزاری و نرم‌افزری از سمت شرکت های تولید گوشی بیشتر بر عهده سازنده اصلی باشد ، سازگاری سخت افزار و نرم افزار بسیار بیشتر خواهد شد . این بدان معناست که علاوه بر بالا رفتن سرعت گوشی و پرفرمنس آن و عدم هنگ گوشی ، عملکرد باطری نیز بسیار بهبود خواهد یافت . 

در زمان حاضر غول تکنولوژی ساکن کوپرتینو از GPU های PowerVR، محصول Imagination Technologies در آیفون هایش بهره می برد. 

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location