سبد خرید خالی‌ست.
آموزش آپدیت خودکار آیفون در نیمه شب
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

آی او اس 9 به بالا یک ویژگی جالب دارد که توسط آن میتوانید تنظیم کنید که چنانچه آپدیت جدیدی برای آی او اس عرضه شد ، آن آپدیت در نیمه شب و در هنگامی که خواب هستید ، صورت پذیرد و در طول روز با خیال راحت به کارتان ادامه دهید . برای اینکه از آپدیت بودن ورژن آی او اس مطلع گردید به مسیر Settings → General → Software Update بروید . 

زمانی که با پیغام آپدیت روبرو شدید ، گزینه Later را بزنید . با انتخاب Later گزینه‌های دیگری ( Install Tonight و Remind Me Later) به شما ارائه می‌شود . Install Tonight را انتخاب کنید . پس از انتخاب این گزینه پسوردتان را وارد کنید تا به صورت خودکار این آپدیت در شب و هنگام خوابتان انجام بپذیرد . 

آیفون یک تاریخچه از استفاده شما از گوشی در خودش نگه میدارد و میداند که شما در چه ساعاتی از آن استفاده نخواهید کرد . پس از لمس گزینه Install Tonight مانند شکل زیر یک ساعتی را به شما نشان خواهد داد . 

در تصویر زیر برای آپدیت خودکار ساعت ۹ شب تا ۱ بامداد در نظر گرفته شده است.

 

Auto-Install-firmware-updates.jpg

 

با انتخاب گزینه Remind Me Later نیز شما یک یادآور برای نصب به روزرسانی تنظیم می‌کنید که این مورد نیز یک گزینه جدید است. ظاهراً پس از انتخاب نکردن گزینه نصب خودکار دیگر نمی‌توانید از آن استفاده نمایید .

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location