سبد خرید خالی‌ست.
تیم کوک : قابلیت‌های جدیدی برای آیفون در راه است که بعدا بدون آن ها نمیتوانید زندگی کنید
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

دیشب مدیرعامل شرکت اپل آقای تیم کوک در برنامه «Mad Money» شبکه تلویزیونی «CNBC» حضور داشت و در مورد گزارش مالی 3 ماهه اخیر که در آن اپل افت بی سابقه‌ای داشته است ، صحبت کرد . در کنار صحبت‌های مالی ، وی از ویژگی‌هایی سخن گفت که در آینده دنیای تکنولوژی را متحول خواهد کرد . 

وی تصریح کرد که در آینده‌ای نچندان دور ، آیفون با ویژگی‌های خارق‌العاده‌ای به بازار عرضه خواهد شد . طوری که همگان برای ارتقا و آپدیت دستگاهشان به سرعت اقدام خواهند کرد . 

تیم کوک در برنامه‌ی دیشب بیان کرد : " ما با خلاقیت‌هایمان شما را در آینده شگفت زده خواهیم کرد و در حال حاضر آن ها را در دست توسعه داریم . میخواهیم قابلیت‌هایی را در اختیارتان قرار دهیم‌ ، تا دنیا بدون آن قابلیت‌ها غیرقابل تصور باشد . نکته مهم اینجاست که شما هنوز نمیدانید که به این ویژگی ها نیازمند هستید . مدتی پس از اینکه با آنها کار کردید، به گذشته نگاهی کرده و می گویید که چگونه بدون آنها زندگی کرده ایم ؟ "

بسیار کم پیش می آید که مدیرعامل اپل در چنین مصاحبه‌هایی شرکت کند و از وضعیت مالی شرکت و پروژه‌های در دست احداث سخن بگوید . اما گویا گزارش ژورنال استریت که اشاره به پایان یافتن خلاقیت اپل داشته است ، تیم کوک را مجبور به شرکت در این مصاحبه کرده است . وی برای آرام شدن اذهان عمومی این اخبار را بیان کرد .

نگرانی ژورنال استریت فقط مختص فروش پایین آیفون و کم شدن ارزش سهام اپل نمیباشد . آن ها بیان میکنند که در سال‌های اخیر ، هیچ گونه خلاقیت بزرگی از سمت اپل ندیده‌ایم . این در حالی است که در گذشته هر از چندی یک خلاقیت بزرگ از این شرکت میدیدم به طوری که بازار دنیا را تحت تاثیر خود قرار میداد .

تیم کوک در مورد خرید شرکت‌های کوچک و استفاده از فناوری آن ها بیان کرد : " ما به طور میانگین هر سه یا چهار هفته یک بار، یک شرکت می خریم. خیلی کم پیش می آید یک ماه سپری شود و چنین خریدی نداشته باشیم. فاکتور اصلی ما برای خرید یک کمپانی، تکنولوژی هایش و افرادی که در آن کار می کنند، است " . 

تیم کوک در انتها در مورد اپل واچ جمله جالبی را بیان کرد :‌ " ما اینقدر به اپل واچ امکانات نرم‌افزاری و سخت افزاری اضافه خواهیم کرد که مردم در آینده از خود سوال کنند : چگونه ما در گذشته از این دیوایس استفاده نمیکردیم ؟ "

آیفون 7 پلاس - 32 گیگ 3,289,000 تومان-100,000 تومان تخفیف ویژه 3,189,000 تومان
آیفون 7 - 32 گیگ قیمت درج نشده است.
آیفون 7 پلاس - 128 گیگ قیمت درج نشده است.
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location