سبد خرید خالی‌ست.
آیپد همچنان صدرنشین بازار تبلت‌ها است
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

اپل همچنان با فروش 10.3 میلیون عددی آیپد در صدر فروشندگان تبلت در دنیا قرار گرفته است . با توجه به بزرگتر شدن صفحه نمایش گوشی‌های هوشمند و همچنین ارائه آیفون 6S پلاس ملقب به فبلت ؛ بازار فروش محصولات تبلت در کل دنیا رو به افول و کوچکتر شدن است . در سه ماهه اول سال 2016 فروش تبلت به عدد 39.6 رسیده است . این عدد به نسبت مدت مشابه سال گذشته افت 14.7 درصدی داشته است . در سه ماهه اول سال 2015 فروش تبلت به عدد 46.4 رسیده بود . 

اما در این میان اپل همچنان به یکه تازی اش ادامه میدهد . اکنون 25.9 درصد از بازار تبلت ها در اختیار اپل قرار دارد. این در حالی است که اپل در مدت مشابه در سال گذشته با فروش 12.6 میلیون دستگاه آیپد، 27.2 درصد از بازار را در اختیار داشت . 

سامسونگ رتبه دوم را در فروش تبلت در اختیار دارد . سامسونگ سال گذشته حتی از اپل هم جلوتر بود و با 28.1 درصد بازار تبلت را در اختیار داشت .  اما افت فروش تبلت در سال 2016 بیشتر شامل حال سامسونگ شده است . آن ها اکنون 15.2 درصد بازار را در قبضه خود دارند . 

آمازون حالا در جایگاه سوم قرار دارد. این شرکت با فروش 2.2 تبلت 5.7 درصد از بازار را در اختیار دارد. لنوو با 5.5 درصد از بازار در جایگاه چهارم، و هوآوی با فروش 2.1 میلیون تبلت در جایگاه پنجم قرار گرفته است. هوآوی موفق شده سهم خود از بازار را طی یک سال اخیر دوبرابر کند. هوآوی با افزایش 82.2 درصدی فروش تبلت های خود، موفق شده 1.1 میلیون دستگاه تبلت را در سه ماهه نخست امسال به فروش برساند.

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location