سبد خرید خالی‌ست.
جدید ترین عکس ها منتشر از خط تولید iphone 5s
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

اگر خبرهای منتشر شده مرتبط با آیفون 5 اس و آیفون 6 را دنبال کرده باشید.می بینید که خبر ها و شایعات کم کم در حال بیشتر شدن  و نزدیک شده به واقعیت می باشند.

آیفون ۵ اس

امروز وب سایت چینی عکس هایی از iPhone 5s در سایت خود منتشر کرد.که چنان ادعا میکند که این عکس ها مربوط به iPhone 5s می باشند.که در این تصاویر شما میتوانید خط تولید iPhone 5s را در در کارخانه فاکسکان مشاهده کنید.

در هفته ای که گذشت اگر یادتان باشد خبر اندازه و ظاهر iPhone 5s  و iPhone 6  را چندی پیش با هم مرور کردیم، که در آن از نظر ظاهر و اندازه iPhone 5s  شبیه به iPhone 6 و iPhone 5  بلندتر و نازک تر بود.دراین تصاویر جدید که پنل های جلو وعقب iPhone 5s را نشان می دهد، خبر گفته شده را تایید می کند. باز با این حال این خبر ها جز شایعات می باشد ولی اگر همین طور پیش برود شایعات تبدیل به واقعیت می شود. اگر تصاویر منتشر شده به واقعیت نزدیک باشد نشان می دهد که گوشی هوشمند بعدی اپل 5s می باشد. جالبی این تصاویر نسبت به تصاویر قبل این است که شما می توانید خط تولید و افراد در حال کار هستند را مشاهده کنید.
اپل برای رقابت نزدیک با دیگر رقیبان خود بر اساس شایعات به سوی گوشی ها ارزان قیمت پیش خواهد رفت تا گزینه های بیشتری برای فروش داشته باشد و دامنه ی گسترده تری از کاربران را جذب خود کند. و همچنین رقیبانی چون اندروید را پشت سر بگذارند.  شاید امسال باید منتظر گوشی های ارزان قیمت از طرف اپل باشیم.

آیفون ۵ اس

تصاویر آیفون ۵ اس

تصاویر آیفون ۵ اس اپل

تصاویر آیفون ۵ اس اپل

تصاویرجدید آیفون ۵ اس اپل

تصاویرجدید آیفون ۵ اس

source: Cnet

thumb_5cb7d9c008502deb8141091027f5f238 جدید ترین عکس ها منتشر از خط تولید iphone 5s
آیفون 7 - 32 گیگ قیمت درج نشده است.
آیفون 7 پلاس - 128 گیگ قیمت درج نشده است.
آیفون 7 پلاس - 256 گیگ قیمت درج نشده است.
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location