سبد خرید خالی‌ست.
آیا اپل با وجود کاهش ارزش 40 میلیارد دلاری ؛ همچنان با ارزش ترین شرکت است ؟
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

اپل همچنان با وجود کاهش ارزش 40 میلیارد دلاری ؛ باارزش ترین شرکت در دنیا محسوب میشود . 

پس از اعلام کاهش ارزش سهام شرکت اپل ؛ خیلی از سهامداران این غول فناوری در گوشه و کنار دنیا شروع به فروش سهامشان شدند . ارزش سهام تا 6.3 دچار افت شده است و هر سهم نیز با افت 6.53 دلاری به عدد 97.82 دلار کاهش یافت . این روند کاهش سریع باعث از دست رفتن 40 میلیارد دلار از سرمایه‌های این کمپانی شده است . باید این را بدانیم که این کاهش پس از 13 سال رخ داده است . 

فروش آیفون با معرفی آیفون SE با استقبال بی نظیری روبه رو بوده است و از پیش بینی‌های وال استریت فراتر رفته است . پیش تر وال استریت فروش آيفون را در سه ماهه دوم 50.7 میلیون عدد اعلام کرده بود ؛ اما این آمار به عدد 51.2 میلیونی رسید . جالب است بدانید میانگین دریافت اپل برای هر آیفون 641 دلار میباشد . این در حالی میباشد که تحلیل گران عدد 658 دلار را پیش بینی کرده بودند . 

یکی از علت‌های اصلی این آمار نگران کننده ؛ کاهش فروش ۲۶ درصدی اپل در چین و هنگ کنگ میباشد . واکنش تیم کوک نسبت به این موضوع عبارت "  این نیز بگذرد " بوده است و گویا وی پیش بینی این موضوع را کرده بود و اعتقاد به موقتی بودن این موضوع دارد . با این وجود اپل همچنان با ارزش ترین کمپانی دنیا میباشد . رقیب اصلی شرکت اپل در این رده یعنی آلفابت نیز با کاهش 5 درصدی ارزش سهام مواجه شده است . 

آیفون 7 پلاس - 32 گیگ 3,289,000 تومان-100,000 تومان تخفیف ویژه 3,189,000 تومان
آیفون 7 - 32 گیگ قیمت درج نشده است.
آیفون 7 پلاس - 128 گیگ قیمت درج نشده است.
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location