سبد خرید خالی‌ست.
مدیرعامل موفق اپل ؛ سحرخیزترین فرد شرکت اپل است
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

مدیران موفق ؛ همه سحر خیز هستند :‌

سحر خیز باش تا کامروا باشی . ضرب المثل ایرانی‌ها را مدیران شرکت‌های موفق آویزه گوششان کرده‌اند . بیدار شدن قبل از طلوع خورشید به مدیرعاملانی مثل تیم آرمسترانگ از AOL و تیم کوک از اپل این امکان را می دهد که فرصتی برتر نسبت به دیگران به دست بیاورند و مشکلات به وجود آمده را قبل از اینکه بقیه ی مردم دنیا از رختخواب بیرون بیایند ، از بین ببرند . 

این ساعت‌های اضافی که این افراد نسبت به سایر مردم برای خودشان ایجاد کرده‌اند به آن ها کمک میکند تا به ورزش ؛ ایجاد تفکر خلاقانه و گذراندن زمان بیشتر با خانواده به راحتی برسند . 

بد نیست کمی با این مدیران سحرخیز آشنا شویم : 

۱ - تیم کوک : مدیرعامل برترین و پرسودترین شرکت تاریخ ؛‌ به سحرخیزی معروف است . تیم کوک هر روز راس ساعت 3:45 از خواب بیدار میشود و ۱ ساعت را به ارسال ایمیل میپردازد . سپس برای ورزش کردن به باشگاه میرود و پس از نوشیدن قهوه به محل کارش رجوع میکند . تیم کوک در این رابطه میگوید : وقتی کاری که انجام می دهید را دوست داشته باشید ، واقعا به عنوان یک شغل به آن نگاه نمی کنید . آن شغل تبدیل به علاقه شما میشود و آینده ی خوب در جایی رقم خواهد خورد که من بتوانم خودم را و علاقه ام را در آنجا پیدا کنم .  

 

tim_cook.jpg

 

2 - ماری بارا مدیرعامل جنرال موتورز : وی هر روز راس ساعت ۶ صبح سر کارش میباشد . این آمار حضور را مجله تایم در پروفایل ایشان نوشته است این عادت مربوط به قبل از سمت مدیریتی جنرال موتورز بوده است . 

 

Mary.jpg

 

3 - تیم آرمسترانگ مدیرعامل AOL : مدیرعامل سابق گوگل به گاردین گفته است که : اصلا خواب سنگینی ندارم و هر روز ساعت 5 تا 5.5 از خواب بیدار میشوم . صبح به ورزش ؛ پاسخگویی به ایمیل‌ها و مطالعه میپردازم . وی برای پیمودن مسیر طولانی خانه تا محل کار ؛ از راننده شخصی استفاده میکند تا در آن زمان هم به بهترین شکل ممکن از فرصت‌هایش استفاده کند . 

 

AOL.jpg

 

4 - سرجیو مارچیون مدیرعامل فیات کریزلر : با بازگشت وی به فیات ؛ وی اعلام کرده است که ساعت ۳:۳۰ صبح برای رسیدگی به بازار اروپا از خواب بیدار می شود . یک مدیر FT در مورد این شخصیت جمله جالبی را به کار برده است : مارچیون یک هفته 8 روزه را اختراع کرد و ما کل آن ۸ روز را کار کردیم . یک مدیر دیگر نیز وی را اینگونه توصیف میکند : "وقتی در ایتالیا تعطیلات بود، او برای کار به آمریکا آمد. وقتی در آمریکا تعطیلات باشد، او برای کار به ایتالیا می رود.”

 

Fiat.jpg

 

 

 

آیفون 7 - 128 گیگ 3,189,000 تومان
آیفون 8 پلاس - 64 گیگ 4,099,000 تومان-100,000 تومان تخفیف ویژه 3,999,000 تومان
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location