سبد خرید خالی‌ست.
اپلیکیشن و بازی Mac

با این نرم‌افزار امکانات فوق‌العاده‌ای را به اینستاگرام اضافه کنید

نرم‌افزار Grab For Instagram برای آیفون : 

Grab For Instagram نرم‌افزار فوق‌العاده جذابی میباشد که توسط آن میتوانید علاوه بر مدیریت اینستاگرام ؛ از امکانات بی نظیری برخوردار باشید . تا به حال نرم‌افزارهای زیادی برای مدیریت و افزایش امکانات اینستاگرام ارائه شده است ؛ اما این نرم‌افزار یک سروگردن از تمامی آن ها بالاتر است ؛ به طوری که اگر با آن کار کنید ؛ متعجب خواهید شد و فکر میکنید که این یک نسخه جدید از اینستاگرام است که توسط خود شرکت آن ها به صورت رسمی معرفی شده است . 

حال به بررسی امکانات این نرم‌افزار خواهیم پرداخت : با باز کردن این نرم‌افزار و لمس منوی سمت چپ ؛ با زدم بر روی عکس ؛ به پروفایل خود هدایت میشوید . در زیر پروفایل گزینه Switch Account قرار دارد که با آن میتوانید به سایر اکانت‌هایتان منتقل شوید . در انتها نیز 3 گزینه قرار گرفته‌است که میتوانید با آن‌ها به امکانات بی نظیری دسترسی پیدا کنید . 

آیکون Liked شما را به عکس‌هایی که پسندید منتقل میکند . ویژگی این قسمت این است که عکس‌ها را به صورت بزرگ و در سایز اصلی نمایش میدهد . 

ابزار Bookmark یکی از امکانات فوق‌العاده ای میباشد که کمبود آن به شدت در اینستاگرام حس میشد . فرض کنید میخواهید شخصی را بدون فالو کردن دنبال کنید . یا در حالتی دیگر، برای یک اکانت Private درخواست فالو می‌فرستید که طبیعتا با خروج از اپلیکیشن و در صورت رد درخواست شما، شاید برای پیدا کردن مجدد آن پروفایل به مشکل بخورید. اگر هر کدام از دو مشکل بالا را دارید می‌توانید به آسانی و با لمس گزینه‌ی Bookmark در صفحه‌ی آن‌ها، نام کاربریشان را بوکمارک کنید . 

ابزار Stack جایی میباشد که توسط آن میتوانید عکس‌هایی که دوست دارید را بدون لایک کردن یک جا جمع کنید . جای خالی این ویژگی بدجوری در نرم‌افزار اینستاگرام حس میشد . 

Feed Slides یا Slideshows :

با این دو ویژگی می‌توانید عکس‌ها را (هم در بخش فید، و هم در بخش‌های دیگر) به صورت اسلاید تماشا کنید. 

 اگر از نرم‌افزار اینستاگرام استفاده میکنید ؛ به شما توصیه میکنیم این نرم‌افزار کاربردی را حتما دانود کنید .

 

مشخصات عمومی برنامه
قیمت: رایگان
دسته بندی: عکاسی و فیلمبرداری
بروز رسانی: 20 پریل 2016
نسخه: 2.4.9
حجم فایل: 26.2 مگابایت
زبان ها: English, Arabic, Czech, Danish, Dutch, Finnish, French, German, Greek, Indonesian, Italian, Japanese, Korean, Malay, Norwegian Bokmål, Polish, Portuguese, Russian, Simplified Chinese, Spanish, Swedish, Thai, Traditional Chinese, Turkish Seller: GrandSoft Hong Kong
سن استفاده: 4+
دیواس مورد نیاز :  آیفون - آیپد و ...
سیستم عامل مورد نیاز : ios 7 به بالا

 

تصاویر برنامه در محیط آیپد:

 نرم‌افزار Grab For Instagram برای آیفوننرم‌افزار Grab For Instagram برای آیفوننرم‌افزار Grab For Instagram برای آیفوننرم‌افزار Grab For Instagram برای آیفوننرم‌افزار Grab For Instagram برای آیفون

 

تصاویر برنامه در محیط آیفون:

نرم‌افزار Grab For Instagram برای آیفوننرم‌افزار Grab For Instagram برای آیفوننرم‌افزار Grab For Instagram برای آیفوننرم‌افزار Grab For Instagram برای آیفوننرم‌افزار Grab For Instagram برای آیفون 

 

دانلود نرم افزار از اپ استور

 

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location