سبد خرید خالی‌ست.
وال استریت ژورنال گزارش کرد : اپل واچ 2 دیتای همراه خواهد داشت
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

وال استریت ژورنال : اپل واچ 2 دیتای همراه خواهد داشت : 

یکی از بزرگترین مشکلات اپل واچ عدم کارایی آن در زمانی است که آیفون در کنارش نباشد . در واقع اگر اپل واچ را در اختیار داشته باشید و در کنار آن آيفونی وجود نداشته باشد ؛ فقط قادر به استفاده از امکانات سلامتی خواهید بود . دیگر خبری از نوتیفیکیشن ها نخواهد بود . 

وال استریت ژورنال امروز گزارشی را منتشر کرده است و طی آن بیان کرده است که در اپل واچ 2 اینترنت همراه وجود خواهد داشت و این گجت دوست داشتنی تبدیل به یک ماژول جداگانه خواهد شد . البته در این گزارش بیان نشده است که آیا اپل واچ 2 دارای سیم کارت خواهد بود یا نه ؟

با به تحقق یافتن این گزارش ؛ قابلیت‌های اپل واچ بسیار افزایش خواهد یافت . دیگر برای رفتن به ورزش نیاز به همراه داشتن آیفون نخواهید بود ؛ زیرا تمام نوتیفیکیشن ها بر روی صفحه نمایش ظاهر خواهد شد . اما وال استریت ژورنال اظهار داشته است که به صورت 100% از آيفون بی نیاز نخواهید شد و حداقل برای نصب نرم‌افزارها باید همچنان به آيفون مراجعه کنید . 

اپل همچنان از تایید اخبار سر باز میزند اما نشانه‌هایی وجود دارد که این خبر را تایید خواهد کرد . چند روز پیش خبر اعلامیه اپل به توسعه دهندگان نرم‌افزارهای اپل واچ را منتشر کردیم که مضمون آن اجبار توسعه دهندگان به ارائه برنامه‌های مستقل از آيفون تا تاریخ 1 ژوئن بود . این خود تاییدی بر این گزارش وال استریت ژورنال میباشد . 

باید منتظر نسخه بعدی گجت پوشیدنی و محبوب اپل باشیم .

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location