سبد خرید خالی‌ست.
تماشا کنید
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

قابلیت جذاب Live Photo که یک ایده و جهشی بزرگ در دنیای عکاسی بود ؛ اولین بار توسط شرکت اپل همزمان با معرفی آيفون 6 اس رونمایی شد . این ویژگی با نام Motion Photo در گلکسی اس ۷ نیز ورود پیدا کرد . 

اپل پس از ارائه آی او اس 9 این ویژگی را برای ورژن گوشی‌ آيفون 6 اس و آیفون 6 اس پلاس رونمایی کرد . با این ویژگی میتوانید چند فریم قبل و بعد از عکس گرفته شده را ذخیره‌ی داشته باشید . کاربرانی که توانایی گرفتن عکس‌های زنده را دارند میتوانند این عکس‌ها را برای سایر گوشی‌های آيفون که مجهز به آی او اس 9 هستند بفرستند تا سایر دارندگان آيفون نیز از این تکنولوژی لذت ببرند . 

سامسونگ نیز در پرچمداران ۲۰۱۶ خود یعنی گلکسی اس ۷ و گلکسی اس ۷ اج، این قابلیت را با نام Motion Photos قرار داده است. تفاوت‌های عمده‌ی این دوقابلیت مشابه، بدین ترتیب هستند :

  • آیفون 6 اس توانایی ذخیره چند فریم قبل و چند فریم بعد از عکس اصلی را داراست اما سامسونگ فقط قادر به ذخیره چند فریم قبل از عکس اصلی میباشد . 

  • در آيفون 6 اس توانایی ذخیره صدا هم وجود دارد ؛ اما در سامسونگ صدایی ضبط نخواهد شد . 

  • به صورت پیش فرض توانایی خروجی گرفتن از عکس وجود ندارد و نیاز به نرم افزار‌های خاص میباشد ؛ اما در سامسونگ تصویر مورد نظر را میتوان به عنوان ویدیو ذخیره کرد . 

گفته می‌شود فیسبوک و اینستاگرام در حال برنامه‌ریزی برای اشتراک‌گذاری تصاویر ضبط شده توسط Live Photos هستند . در انتها شما را به دیدن ویدیویی مقایسه این ویژگی در دو پرچم دار اپل و سامسونگ دعوت میکنم : 

 

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location