سبد خرید خالی‌ست.
آیا آیفون 7 ضد آب خواهد بود ؟
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

آیفون ۷ : 

انتظار میرود که آیفون 7 به سنت همیشگی اپل در تاریخ سپتامبر 2016 مطابق با شهریور ماه 1395 معرفی گردد . شایعات پیرامون آیفون 7 بسیار زیاد است که آخرین شایعات برگرفته از یک وب‌سایت چینی میباشد . در این وب‌سایت بیان شده است که پنل جلویی آيفون 7 مجهز به دکمه لمسی خواهد شد و دیگر خبری از دکمه فشاری نخواهد بود . اگر چنین خبری موثق باشد ؛ کل صفحه نمایش یک دست خواهد شد . اپل از اولین نسل آيفون که در سپتامبر 2007 با نام آیفون 2G معرفی شد از این دکمه استفاده میکرده است . اما گویا در آیفون  ۷ این دکمه به دکمه کاملا لمسی بدل خواهد شد . 

 

touch-id-on-iphone-6.jpg

 

 برای تحقق این موضوع ؛ اپل باید از تکنولوژی که در ترک پد لپ‌تاپ هایش استفاده کرده است ؛ در تولید گوشی‌های آيفون ۷ نیز بهره برد . در مک‌بوک‌های جدید اپل، این کمپانی فناوری 3DTouch را به کار گرفته که حس فشرده شدن ترک‌پد از طریق لرزش به کاربر القاء می‌شود و خبری از پایین‌رفتن قسمت فشرده شده نیست .

آیا آيفون 7 ضد آب است ؟‌

چنانچه این تکنولوژی بر روی آیفون پیاده شود ؛ احتمال ضد آب بودن گوشی آيفون به دلیل یک پارچگی و نداشتن منافذی برای نفوذ آب به شدت افزایش میابد . اخبار زیادی مانند استفاده اپل از تکنولوژی های پیشرفته برای پوشش مدارهای داخلی درز کرده است ؛ اما پوشش دکمه Home یکی از اصلی ترین موارد بوده است . 

آیفون 7 - 32 گیگ قیمت درج نشده است.
آیفون 8 - 64 گیگ 3,459,000 تومان
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

2 کامنت

خوب بود موئثر واقع شد

  Attachments
  1. sahar

خوب بود موئثر وا قع. شد.

  Attachments
  1. sahar
هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location