سبد خرید خالی‌ست.
همکاری جذاب سیری و روبات لیام را ببینید
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

اپل برای تبلیغ روز زمین ویدیوی همکاری لیام و سیری را بر روی سایتش منتشر کرد .

پیش تر با روبات لیام که در کنفرانس مارس 2016 اپل معرفی شد ؛ آشنایی دارید . روباتی که از 29 بازو تشکیل شده است و وظیفه جدا سازی تمامی قطعات آيفون برای استفاده مجدد و برگشت پذیری آن را دارد . در این ویدیو شاهد این هستید که چطور لیام با سیری همکاری میکند و زمین پاک را رقم خواهد زد . 

از این به بعد چنانچه از سیری در باره روبات لیام سوال کنید یکی از پاسخ‌هایی که خواهید شنید این خواهد بود : " لیام همکار ربات جدید من در اپل است. او را به قهوه دعوت کرده‌ام ولی او از آن دسته آدم‌های معتاد به کار است " . یکی از بزرگترین دست‌اوردهای لیام استفاده مجدد از باطری میباشد که تبدیل به  دغدغه بزرگ خیلی از شرکت‌ها شده است . 

لیام در واقع به جداسازی قطعات آيفون تا ریزترین قطعه خواهد پرداخت . حتی پیچ‌های آیفون مجددا به چرخه تولید باز خواهند گشت . پیش‌تر وظیفه جدا سازی این قطعات بر عهده آهن‌ربا ها میزان جذب معناطیسی مجزا بوده است . 

 

 

اپل برنامه‌ای جدید با نام " تجدید " (Renew) در پیش گرفته است . مطابق با آن، کاربران آیفون و مشتریان وفادار ، می‌توانند گوشی‌های خود را برای بازیافت به فروشگاه‌های ‌اپل ببرند و در صورت تعمیر نشدن گوشی ؛‌ گوشی قدیمی را تحویل و با پرداخت اندکی پول ؛ گوشی نو دریافت کنند . 

آیفون 7 - 32 گیگ قیمت درج نشده است.
آیفون 7 پلاس - 32 گیگ قیمت درج نشده است.
آیفون 7 پلاس - 128 گیگ قیمت درج نشده است.
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location