سبد خرید خالی‌ست.
آیفون SE در کدام کشورها فروش خوبی داشته است ؟
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

موسسه Localytics که در حوزه تحلیل بازار موبایل فعالیت میکند این بار آمار فروش آيفون SE را در کلیه کشورها را ارائه کرده است . بر اساس این گزارش پرچم دار جدید اپل در کشورهای اروپایی مخصوصا فرانسه و انگلیس فروش بسیار خوبی داسته است . 

میزان فروش این آیفون در کانادا و هنگ کنگ هم بسیار عالی بوده است . عدد 1% جلوی نام این 4 کشور برای فروش آیفون SE قرار گرفته است . 1 درصد به معنای این است که از هر 100 آیفون موجود در بازار ؛ یکی از آن ها آیفون 4 اینچی جدید اپل است .همچنین این عدد در کشور آمریکا 0.4% بود ه است که نشان میدهد پذیرش این گوشی در کشور آمریکا تفاوتی با میانگین پذیرش جهانی ندارد . 

این آمار نشان میدهد که فروش آیفون SE نسبت به نسل‌های پیشین خود رشد چندانی نداشته است . عدم استقبال مشتریان از این گوشی را میتوان در 2 مورد پیدا کرد . اولین موردی که میتوان به آن اشاره کرد این میباشد که خیلی از مشتریان اپلی به آيفون SE به عنوان یک محصول تازه نگاه نمیکنند و فکر میکنند که این آيفون یکی از آیفون‌های نسل گذشته میباشد و فقط به عنوان یک جایگزین خوب برای تعویض گوشی‌های خراب شده خود میدانند . دلیل دوم را میتوان در عدم تغییر سخت افزار گوشی نسبت نسل پیشین دانست . 

 

فروش آیفون SE

 

لازم به ذکر است که آیفون SE سخت افزاری کاملا مشابه آیفون 6S دارد . 

آیفون 7 پلاس - 32 گیگ 3,289,000 تومان-100,000 تومان تخفیف ویژه 3,189,000 تومان
آیفون 7 - 128 گیگ 3,189,000 تومان
آیفون 7 - 32 گیگ قیمت درج نشده است.
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location