سبد خرید خالی‌ست.
قرعه کشی حضور در کنفرانس اپل پایان یافت!
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

قرعه کشی بلیط های حصوز در کنفرانس جهانی توسعه دهندگان موسوم به WWDC دیروز ساعت ۱۰ به وقت آمریکا پایان یافت و شرکت کنندگانی که موفق شدند فرصت حضور در این مراسم را به دست آورند کارت های اعتباری آنها شارژ شد. البته اپل اعلام کرده افرادی که در این قرعه کشی برنده شده اند در ۲۵ آوریل از طریق ارسال ایمیل آنها را مطلع خواهد کرد اما برخی از افرادی که کارت اعتباری آنها شارژ شده زودتر از موعد از این موضوع مطلع  و در تویتر خود منتشر کرده اند ( به گفته سایت Macrumors ).

ثبت نام برای شرکت در این مراسم توسط اپل در روز دوشنبه ۱۸ آوریل آغاز شد و این فرصت در ختیار تمام دوولوپرها قرار گرفت تا برای حضور در این مراسم شانس خود را آزمایش کنند که هزینه این ثبت نام ۱۵۹۹ دلار بود. در سال های گذشته تا به امروز اپل از همین سیستم یعنی قرعه کشی برای حضور افرد در مراسم استفاده میکند زیرا متقاضیان حضور بسیار زیاد بوده و مسلما ظرفیت به این میزان نخواهد بود.

این مراسم از ۱۳ ژوئن تا ۱۷ ژوئن برگزار خواهد شد و مکان پذیرایی از میهمانان با مکان برگزاری کنفرانس متفاوت خواهد بود ؛ مکان پذیرایی از مهمان ها سالن بیل گراهام خواهد بود که فضای بیشتری را برای میزبانی از مهمانان فراهم میکند. در این کنفرانس انتظار میرود اپل به معرفی سیستم عامل جدید آی او اس و مکینتاش و سیستم عامل های اپل و واچ و اپل تی وی بپردازد. در هفته ای که مهمانان در این مکان حضور دارند شرایطی فراهم میشود تا با بیش از ۱۵۰۰ مهندس شرکت اپل ملاقات داشته باشند و در بیش از ۱۰۰ جلسه فنی شرکت کنند و همچنین امکان مشاهده و دسترسی به آزمایشگاه های اپل نیز برای این فراد فراهم میشود.

آیفون 8 پلاس - 256 گیگ قیمت درج نشده است.
آیفون 7 پلاس - 128 گیگ قیمت درج نشده است.
آیفون 8 - 64 گیگ 3,699,000 تومان
آیفون 7 - 32 گیگ قیمت درج نشده است.
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location