سبد خرید خالی‌ست.
تیم کوک و محمد‌جواد ظریف جز 100 چهره برتر سال 2015
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

مجله تایم به رسم هر ساله ؛ ۱۰۰ چهره برتر و تاثیر گذار دنیا را در سال 2015 معرفی کرد . در این لیست بلند بالا نام تیم کوک ؛ مدیرعامل شرکت اپل نیز قرار دارد . این مجله در سال 2014 نیز تیم کوک را یکی از افراد تاثیر گذار جهان معرفی کرده بود . در آن سال تیم کوک یکی از نامزدهای اصلی چهره‌ی برتر سال معرفی شد . 

این مجله دلیل انتخاب هر فرد را نیز بیان میکند که در مورد تیم کوک اینگونه بیان داشته است :‌

" شناسه اصلی محصولات اپل نوآوری آن ها میباشد . محصولات اپل که همیشه با خلاقیتشان نحوه ارتباط و اتصال ما به دنیای اطرافمان را به طور چشمگیری تغییر داده است و متغاقبا با این تغییر نحوه‌ی کار، تفکر و کنش‌های ما متحول شده است . شرکت اپل این نوآوری ها را مدیون مدیرعامل خلاق این شرکت میباشد که همیشه دنبال تغییر شرایط موجود و بهترین هاست . تیم کوک تمام ویژگی های یک رهبر ایده‌آل را داراست .

پشت این چهره آرام و متین یک روح شجاع قرار دارد که سرچشمه آن ایمان اوست . رهبر دنیای تکنولوژی بهترین عمل و کار را در بهترین زمان ، در بهترین مکان و به بهترین دلیل انجام می‌دهد . تیم مجموعه خود را به بالاترین درجه پیشرفت رسانده است به طوری که همه ما معتقدیم شرکتش رهبر اصلی دنیای تکنولوژی میباشد " . 

جالب است بدانید در میان چهره‌های سیاسی این لیست نام محترم و بلند محمدجواد ظریف ؛ وزیر امور خارجه ایران نیز به چشم میخورد . 

آیفون 8 - 64 گیگ 3,459,000 تومان
آیفون 7 - 128 گیگ 3,139,000 تومان
آیفون 7 پلاس - 256 گیگ قیمت درج نشده است.
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location