سبد خرید خالی‌ست.
مارک زاکربرگ یک نسخه ویژه از فیس بوک در آیفون خود دارد
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

این هفته مارک زاکربرگ در یک ویدیو به معرفی امکان انتشار زنده اطلاعات در نرم افزار فیس بوک پرداخت . این نرم افزار که به گفته وی یک نسخه زرد از فیس بوک میباشد ؛ دارای امکانات خاصی میباشد که در نرم افزار‌های معمولی برای دارندگان اپل قابل دسترس نمیباشد . 

در ابتدا مارک بیان میکند " این نسخه زرد رنگ برنامه فیسبوک است که ساخته داخلی ماست " . در عکس زیر شاید بتوانید این نسخه را ببینید . 

 

Mark1.jpg

 

وی در ادامه یکی از راه‌های انتشار ویدیو را این گونه بیان میکند :‌" شما می‌توانید بر روی انتشار دهنده در بالای صفحه، ضربه بزنید " و سپس وی دکمه Whats on your mind را انتخاب می‌کند .

 

Mark2.jpg

 

یکی از سخن گوهای فیس بوک اعلام داشته است که : " منوی Whats on yout mind دچار تحول شده است تا برای مردم الهام‌بخش باشد . انتخاب این گزینه شامل منویی میشود که دربر دارنده تمامی راه‌های به اشتراک گذاری مانند ارسال عکس‌ها و فیلم‌ها، احساسات یا بررسی یک مکان، را در اختیار شما قرار می‌دهد " .

در عکسی که در پایین آورده شده است میتوانید از به اشتراک گذاری موزیک ؛ فایل‌های عکس متحرک و یا GIF ها و ... را ببینید . به نظر میرسد تحول بزرگی در نرم‌افزار فیس بوک برای نسخه iOS در راه است . 

 

Mark3.jpg 

 

زاکربرگ هشدار داد که تمام امکانات دیده شده در ویدئو، در برنامه اصلی وجود نخواهند داشت و فیسبوک همواره رابط کاربری خود را تغییر می‌دهد . 

در انتها شما را به دیدن این ویدیو دعوت میکنم : 

 

 

 

آیفون 8 پلاس - 64 گیگ 4,099,000 تومان-100,000 تومان تخفیف ویژه 3,999,000 تومان
آیفون 7 پلاس - 256 گیگ قیمت درج نشده است.
آیفون 8 - 64 گیگ 3,459,000 تومان
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location