سبد خرید خالی‌ست.
با این ترفند چند ثانیه‌ای ساده سرعت آیفون را به شدت افزایش دهید
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

آموزش افزایش سرعت آيفون و آیپد : 

یکی از ویژگی های اصلی گوشی‌های آيفون ؛ سرعت بی نظیرشان نسبت به گوشی‌های اندرویدی میباشد . علت این سرعت عملکرد ؛ همخوانی کامل سخت افزار و نرم افزار میباشد . اپل علاوه بر تولید سیستم عامل iOS خیلی از قطعات سخت افزاری را نیز خودش تولید میکند و یا اینکه تحت لیسانس این شرکت تولید میشود . همین امر و هماهنگی کامل بین نرم افزار و سخت افزار باعث افزایش عملکرد و افزایش سرعت این گوشی هوشمند شده است . اما گاهی این موضوع آزاردهنده برای خیلی از ما پیش آمده است که گوشی آیفون دچار افت سرعت عملکرد شده است و مثل سابق منتظر فرمان برای اجرا نمیباشد . در این حالت معمولا با بستن نرم‌افزارهای باز مشکل افت سرعت حل نشود و ممکن است کار به خاموش و روشن کردن گوشی برسد که این امر موضوعی آزاردهنده میباشد  . با ما در ادامه برای حل این مشکل همراه باشید . 

یک راه ساده ولی بسیار کاربردی خالی کردن رم گوشی‌های آيفون میباشد . بدین منظور دکمه Power را نگه دارید تا علامت Slide To Powe Off بر روی گوشی نمایان شود . 

 

با این ترفند چند ثانیه‌ای ساده سرعت آیفون را به شدت افزایش دهید

 

پس از مشاهده این حالت دکمه Home را اینقدر نگه دارید تا علامت Slide To Power Off از بین برود و گوشی به حالت اولیه برگردد و صفحه اصلی نمایان شود . در این حالت کار تمام شده است و خواهید دید که گوشی با سرعت بهتری عمل خواهد کرد . 

 

با این ترفند چند ثانیه‌ای ساده سرعت آیفون را به شدت افزایش دهید

 

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location