سبد خرید خالی‌ست.
چگونه نرم‌افزارهای خریداری شده از اپ استور را پس بدهیم ؟
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

پس دادن نرم‌افزارهای خریداری شده از اپ استور : 

شاید برای شما هم این موضوع زیاد پیش آمده باشد که پس از خرید یک نرم‌افزار از اپ استور از خریدتان پشیمان شده باشید و نخواهید از آن نرم‌افزار استفاده کنید زیرا به هر دلیلی آن نرم‌افزار به دردتان نمیخورد . در این پست قصد آموزش پس دادن نرم‌افزار خریداری شده از اپ استور را داریم . با ما در ادامه همراه باشید :‌

  • اولین مرحله پس دادن نرم‌افزار خریداری شده از اپ استور اپل : به سایت reportaproblem.apple.com مراجعه کنید و اپل آیدیتان را در آن وارد کنید . پس از وارد کردن یوزرنیم و پسورد اپل آيدی ؛ بر روی گزینه Sign in کلیک کنید . 

پس دادن نرم‌افزارهای خریداری شده از اپ استور

 

  • دومین مرحله پس دادن نرم‌افزار خریداری شده از اپ استور اپل : در این مرحله کلیه نرم‌افزارهایی را که خریداری کرده‌اید را به صورت لیست خواهید دید . با هر کدام از نرم‌افزارهایی که مشکل پیدا کرده‌اید را انتخاب و بر روی گزینه Report a Problem کلیک کنید . 

پس دادن نرم‌افزارهای خریداری شده از اپ استور

 

  • سومین مرحله پس دادن نرم‌افزار خریداری شده از اپ استور اپل : تو این قسمت از شما دلیل پس دادن نرم‌افزار را میخواهد ، اگر برای اولین بار میباشد که این کار را انجام میدهید میتوانید گزینه problem is not listed here را انتخاب کنید . پس از انتخاب این گزینه از شما یک دلیل میخواهد که باید به زبان انگلیسی جواب بدهید و اگر نمیدانید چه متنی را بنویسید میتوانید متن زیر را اراسل کنید : i didn't want to buy this app,it was wrong .

پس دادن نرم‌افزارهای خریداری شده از اپ استور

 

  • چهارمین مرحله پس دادن نرم‌افزار خریداری شده از اپ استور اپل : بر روی گزینه Submit کلیک کنید . 

پس دادن نرم‌افزارهای خریداری شده از اپ استور

 

  • پنجمین مرحله پس دادن نرم‌افزار خریداری شده از اپ استور اپل : پس از زدن گزینه Submit متنی با مفهوم اینکه : تا 48 ساعت دیگر ایمیلی برای شما خواهد آمد و پول پرداخت شده تا چند ساعت دیگر به اپل ایدی واریز خواهد شد .

پس دادن نرم‌افزارهای خریداری شده از اپ استور

 

دقت داشته باشید که چنانچه بیشتر از 3 بار این کار را انجام دهید ؛ اپل آیدی شما بلاک خواهد شد . 

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location