سبد خرید خالی‌ست.
این 5 بازی را برای اپل واچ دانلود کنید
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

  • Sonic Dash 2: Sonic Boom : بازی‌های سونیک دارای قدمت طولانی میباشد . این بازی از آتاری شروع شد و پس از ارائه آيفون بر روی این پلتفورم نیز عرضه گشت . حال این کمپانی این محبوب را برای محصول پوشیدنی اپل یعنی اپل واچ ارائه کرده است . تفاوت این ورژن با ورژن آيفون در این میباشد که شما وظیفه دارید معماها و چالش های به وجود آمده را حل کنید .

Sonic-Dash-2-Sonic-Boom.jpg

 

  • Tamagotchi Classic : در این بازی وظیفه دارید تا از یک تاماگوچی مراقبت کنید و مواظب آن باشید . یک بازی کاملا نوستالژیک . این بازی شبیه بازی‌های تخم‌مرغ در گذشته میباشد . 

Tamagotchi-Classic-3.99.jpg

 

  • Rules : یک بازی جذاب و معمایی کوچک و ساده . بازی دارای سه درجه‌ از سختی‌های مختلف میباشد و باید به ترتیب در آن‌ها،  پازل‌های مختلفی را حل کنید .

Rules.jpg

 

  • Best Fiends : بازی Best Fiends یک بازی مینی‌گیم در اپل واچ میباشد . در این بازی ، باید در سرزمین‌های مختلفی گشت و گذار کنید . در این نسخه‌‌ی از بازی، هر از گاهی راه‌تان را انتخاب می‌کنید و تصمیم می‌گیرید با دشمنان مبارزه کنید یا از کنار آن‌ها رد شوید .

Best-Fiends.jpg

 

  • Spy_Watch : بازی Spy Watch را برای اپل واچ ساخته‌اند . در این بازی یک سازمان جاسوسی تشکیل میدهید و کنترل سازمان جاسوسی خودتان را بر عهده می‌گیرید و بعنوان یک مامور ویژه ، با ساعت هوشمندتان ، ماموریت‌های مختلفی را کنترل می‌کنید .

Spy-Watch-1.50.jpg

 

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location