سبد خرید خالی‌ست.
اپلیکیشن و بازی Mac

تلگرام آپدیت شد | چه روبات های جدیدی به تلگرام اضافه شده است ؟

روبات های جدید تلگرام در ورژن جدید تلگرام : 

اپل در بروزرسانی جدیدی که انجام داده است و این نرم افزار را از نسخه 3.7 به نسخه 3.8 ارتفا داده است 4 روبات جدید به این نرم افزار جذاب و محبوب پیام رسان اضافه کرده است . در ادامه با ما همراه باشید تا با ویژگی های جدید این روبات ها آشنا گردید :‌

 • روبات @sticker : 
  قبلا یکی از ویژگی‌های نرم افزار جذاب تلگرام تعامل استیکرها و اموجی‌ ها بود . این تعامل این گونه عمل میکرد که شما با وارد کردن اموجی خنده ، می‌توانستید استیکرهای مرتبط را (از بین استیکرهایی که در اکانت خود دارید) در پنجره‌ای جداگانه مشاهده و ارسال کنید . با روبات جدید @sticker قادر خواهید بود تا با وارد کردن یک اموجی ؛ با آرشیو عظیمی از استیکرهای مربوطه ارتباط داشته باشد . حتما نیاز نیست که این استیکرها در گوشیتان ذخیره شده باشد . بنابراین دیگر نگران استفاده از استکرهای تکراری نباشید . نکته مهم استفاده از این نوع استیکرها این میباشد که چنانجه استیکری با این روش ارسال شود برچسب "Via @Sticker" را در کنار خود خواهند داشت.

 • روبات @music :
  توسط این ربات قادر خواهید بود تا میان آرشیو بزرگی از موسیقی‌های کلاسیک به جستجو بپردازید و موارد دلخواه را به صورت فایل دریافت کنید . برای مثال Bethoven را برای جستجو به آن ارسال کنید ، یک پیام حاوی ۳ آهنگ از بتهوون دریافت خواهید کرد که در پایین آن نیز، دکمه‌هایی برای رفتن به صفحات بعدی نتایج وجود دارد . برای استفاده از این ربات در داخل گفتگوهای خود نیز کافی است تا با تایپ دستور @music و در ادامه نام مورد نظر، نتایج به دست آمده را به صورت یک لیست در بالای کادر نوشتاری مشاهده کرده و اقدام به ارسال آن‌ها کنید. این ربات تنها به موسیقی‌های کلاسیک محدود شده است . @music Bethoven
 • روبات @Youtube :
  شما با استفاده از این روبات قادر خواهید بود تا در سایت یوتوب جستجو کنید و نتایج را برای دوستانتان ارسال کنید . روال کار این روبات استاندارد به این گونه میباشد که با تایپ @Youtube و در ادامه آن متن مورد نظر ؛ نتایج به دست آمده از سایت یوتوب را ارسال کنید . برای مثال اگر میخواهید تا یک ویدیو را از سایت یوتوب در مورد آيفون SE برای دوستانتان ارسال کنید کافی است در باکس گفتگو پیام @youtube iPhone SE را تایپ کنید تا پس از چند لحظه نتایج مربوط را به صورت یک لیست در بالای بخش نوشتاری مشاهده کنید . قابل ذکر میباشد که به لطف پلیر داخلی برنامه که در نسخه جدید اضافه شده است ، می‌توانید با لمس آیکون ویدیوها ،  به تماشای آن در پلیر داخلی تلگرام بپردازید .

 • روبات @foursquare :
  آخرین روباتی که فعلا تلگرام برای این نسخه ارائه کرده است روبات @foursquare میباشد که فعلا در ایران استفاده چندانی ندارد . با استفاده از دستور @foursquare و نام مکان دلخواه در ادامه ، موارد مربوطه را در نزدیکی مکان خود مشاهده کنید.
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location