سبد خرید خالی‌ست.
با امضای اختصاصی خود برای دیگران ایمیل ارسال کنید!
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

یکی از راههای ارتباطی و ارسال و دریافت فایل و متن استفاده از ایمیل است که در چند سال اخیر استفاده از این سرویس رونق پیدا کرده است ؛ در این پست قصد داریم به شما آموزش دهیم که چگونه در انتهای ایمیلی که ارسال میکنید یک امضا نیز قرار دهید که مختص به خودتان بوده و تاییدی بر محتوای ارسال شده از سمت شما باشد :

آموزش اضافه کردن امضا اختصاصی در انتهای ایمیل

برای ایجاد امضای اختصاصی در ایمیل مراحل زیر را انجام دهید :

۱- وارد برنامه ایمیل شوید ؛ پس از اجرای ایمیل خواهید دید که منوی بالای صفحه تغییر میکند از منوی بالا Mail را انتخاب کرده و وارد Preferences شوید.

۲- در صفحه باز شده از زبانه های موجود Signatures را انتخاب کنید.

۳- بعد از ورود به تب Signatures خواهید دید که دو قسمت مجزا برای شما نمایش داده میشود که قسمت سمت چپ ایمیل های شما و قسمت سمت راست مربوط با امضاهای شماست.

۴- از سمت چپ ایمیل مورد نظر که قصد ایجاد امضا برای آن دارید را انتخاب کنید سپس در سمت راست قسمت پایین بر روی کلید + کلیک کنید.

۵- در اینجا از شما خواسته میشود که یک نام برای این امضا وارد کنید ؛ در کادر کنار همین قسمت محتوای امضای شما را نشان میدهد که میتوانید در صورت نیاز آن را ویرایش کنید ؛ به صورت پیشفرض نام و نام خانوادگی شما و آدرس ایمیل قرار میگیرد.

۶- بعد از تهیه متن که در قسمت قبل انجام دادید نوبت به اضافه کردن امضای شما میرسد که قبلا در قالب یک عکس آن را اسکن کرده و به داخل سیستم منتقل کرده ؛ عکسی که حاوی امضا شماست بکشید و در زیر متن رها کنید ( در اینجا ما از لوگوی شرکت NIC استفاده کرده ایم )

 

ایجاد امضای اختصاصی برای ایمیل در مک

 

 

خب کار تمام است اکنون این پنجره را ببندید و به قسمت ارسال ایمیل بروید ؛ خواهید دید که امضای شما به صورت پیش فرض در ایمیل قرار داده شده است.

 

ایجاد امضای اختصاصی برای ایمیل در مک

 

 

با NIC همراه باشید

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location