سبد خرید خالی‌ست.
آخرین اخبار پیرامون آیفون ۷ و اپل واچ جدید
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

طبق شایعات و اخباری که این روزها پیرامون اپل واچ ۲ یا اپل واچ جدید در سایت‌های خبری مرتبط با محصولات اپل به چشم میخورد ؛ هیچ کدام وجود تغییری بنیادی را در اپل واچ تایید نمیکنند ؛ همچنین درباره همین موضوع وبسایت PhoneArena مطلبی را منتشر کرده که در واقع مصاحبه ای بین این وبسایت و تحلیگر برایان وایت است. او براساس دیده ها و شنیده هایی که داشته گزارشاتی پیرامون آیفون جدید اپل یا همان آیفون ۷ و اپل واچ جدید به این وبسایت داده است که در ادامه آن را به شما ارائه میدهیم:

گزارشات و صحبت های او درباره آیفون ۷ حاوی چیز جدیدی نبود و همان اخبار گذشته را تایید میکرد همچنین درباره ارائه آیفونی به همراه دو دوربین متذکر شده است که فقط در آیفون ۷ پلاس شاهد این اتفاق خواهیم بود و آیفون ۷ دارای دو دوربین نخواهد بود !

اما گفته های او درباره اپل واچ یکی دیگر از محصولات شرکت اپل به این گونه بود : براساس آنچه که من دیدم اپل واچ جدید نسبت به مدل فعلی آن ۲۰ تا ۴۰ درصد نازک تر خواهد بود و همچنین احتمال میدهم که این محصول اپل زودتر از حد انتظار معرفی و ارائه شود.

او همچنین گفته که من احتمال میدهم اپل واچ ۲ در ۲ یا ۳ ماه آینده به صورت رسمی معرفی شود که با توجه به این گفته‌ی او ؛ معرفی اپل واچ جدید همزمان با کنفرانسی است که اپل هر ساله برای دوولوپر های خود در ماه ژوئن برگزار میکند و این کنفرانس موسوم به WWDC است.

شرکت اپل هرساله سعی داشته از معرفی محصولی سخت افزاری در کنفرانس WWDC دوری کند ( که به طور کامل موفق نبوده و سابقه معرفی محصولی جدید را در این کنفرانس ها داشته است ) و در این کنفرانس صرفا به مسائل نرم افزاری بپردازد ولی با توجه به گفته های برایان وایت باید دید که آیا این موضوع به حقیقت خواهد پیوست و ما شاهد معرفی اپل واچ جدید از سوی شرکت اپل موسوم به اپل واچ ۲ در این کنفرانس خواهیم بود یا خیر!!!

 

 

 

با NIC همراه باشید

آیفون 7 - 32 گیگ قیمت درج نشده است.
آیفون 7 پلاس - 256 گیگ قیمت درج نشده است.
آیفون 7 پلاس - 32 گیگ 3,289,000 تومان-100,000 تومان تخفیف ویژه 3,189,000 تومان
آیفون 8 - 256 گیگ 4,299,000 تومان-200,000 تومان تخفیف ویژه 4,099,000 تومان
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location