سبد خرید خالی‌ست.
آیفون 7 باریکتر میشود و باطری آن افزایش خواهد داشت
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

باطری آيفون 7 اپل - قطر آیفون 7 :

به نظر میرسد اپل با دسترسی به چیپست قوی و قدرتمند A10 که قصد استفاده از آن را بر روی گوشی آيفون 7 و آيفون 7 پلاس دارد دستش در طراحی داخلی گوشی بسیار باز شده است . آیفون 6S با قطر 7.1 میلی متر جز باریک ترین گوشی های هوشمند بازار میباشد که اپل آن را در سپتامبر 2015 در دو ورژن 6 اس و 6 اس پلاس معرفی کرد . طبق شواهد و شایعات پیش آمده ؛ پیش بینی میشود که آیفون 7 با قطری باریکتر و فقط به اندازه 6 میلی متر به بازار عرضه شود . یکی از دلایل این موضوع حذف پورت 3.5 میلی متری هدفون میباشد که به جای آن پورت لایتنینگ آمده است . البته باید بدانید که فقط دلیل باریک تر شدن آيفون 7 اپل حذف این جک استاندارد نیست . 

 

آیفون 7 اپل

 

اپل میخواهد از روش بسته بندی که به اصطلاح " fan-out " نامیده میشود برای اولین بار بر روی آيفون 7 استفاده کند . استفاده از این تکنولوژی منجر به فشرده شدن مدار آنتن و در نتیجه طراحی نازکتر مادربورد میشود . اپل با " fan-out " به آرزوی دیرینه خود در داشتن فضای بزرگتر برای طراحی باطری نیز دست یافته است . این تکنولوژی از تراشه های سیلیکونی و تراشه های نیمه هادی بهره میبرد . 

همه چیز با تکنولوژی " fan-out " بر روی آيفون 7 تغییر خواهد کرد . ماژول مدار آنتن ( ASM )‌ آيفون 7 که با ترکیب مواد سیلیکونی و گالیم آرسنید به دست آمده است و وظیفه آرسنید گالیم در آن برای دریافت سیگنال های قوی میباشد با " fan-out " باریکتر و کوچکتر میشود که نتیجه آن فضای بیشتر برای باطری میباشد . 

 

آیفون 7 اپل

 

آیفون 7 - 128 گیگ 3,189,000 تومان
آیفون 8 - 256 گیگ 3,999,000 تومان
آیفون 7 - 32 گیگ قیمت درج نشده است.
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

2 کامنت

بسیار عالی

  Attachments
  1. ali

بسیار عالی

  Attachments
  1. ali
هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location