سبد خرید خالی‌ست.
تماشا کنید
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

اپل با معرفی تاچ آیدی در آیفون 5 اس به زمان پین کد و یا دیگر روش های آنلاک کردن گوشی ها پایان داد . تکنولوژی Touch ID از اثر انگشت برای باز کردن گوشی ؛ دانلود کردن نرم افزار ؛ خرید اینترنتی از آيتونز ؛ امنیت بسیاری از نرم افزارها و اخیرا هم برای باز کردن نرم افزار نوت استفاده میشود . 

تاچ آیدی چرا به وجود آمد ؟

دلیل به وجود آمدن این فناوری جذاب دو منشا سرچشمه می گیرد :

  • نیاز مردم به یک قفل مطمئن و غیر قابل نفوذ برای گوشی هایشان  
  • وقت گیر و پیچیده بودن عمل وارد کردن پسورد که از حوصله خیلی از کاربران گوشی های هوشمند خارج بود

عملکرد Touch ID چگونه میباشد ؟

در اطراف تاچ آیدی یک کریستال وجود دارد که به عنوان لنز عمل می کند و به سنسور این اجازه را می دهد که با کیفیت بسیار بالا (500 پیکسل در هر اینچ) از انگشت شما عکسبرداری کند . سپس یک نرم افزار این عکس را با اثر انگشت شما تطبیق می دهد تا هویت تان معلوم شود . طبق گزارش وال استریت ژورنال حتی اگر یک نفر ؛ انگشت فرد دیگری را برای باز کردن گوشی آیفون قطع کند ؛ گوشی باز نخواهد شد زیرا یکی از مواردی که تاچ آیدی مورد بررسی قرار میدهد علایم حیاطی میباشد . 

در ویدیویی که در ادامه خواهید دید مقایسه بین 3 نسل از تاچ آیدی های آیفون ها میباشد که به ترتیب آيفون 5 اس تولید شده سال 2013 ؛ آيفون 6 تولید شده سال 2014 و آيفون 6S تولید شده سال 2015 مورد تست قرار گرفته اند . عملکرد هر کدام از تاچ آیدی ها به لطف داشتن چیپست های مختلف متفاوت میباشد .  

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location