سبد خرید خالی‌ست.
اپل واچ 2 چگونه خواهد بود ؟
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

پتنت جدید ثبت شده برای اپل واچ : 

اخیرا سندی از اپل افشا شده است که طی آن گفته میشود که اپل در فوریه 2015 پتنتی را با نام به ثبت رسانده است . نام این پتنت « بند ماژولار اتصالی و عملگرا برای ابزارهای پوشیدنی » است . این پتنت که مربوط به بندهای اپل واچ میباشد قادر هست تا گستره ی عملکرد بیشتری را در اختیار کاربر و اپل واچ قرار دهد . با این تکنولژی شما قادر خواهید بود تا ماژول هایی که برایتان جذاب میباشد را بگیرید و آن ها را در بند اپل واچتان بکار گیرید . 

 

بند اپل واچ های جدید و ماژولار

 

از قابلیت های دیگر بند ماژولار اپل واچ میتوان به این موضوع اشاره کرد که : افرادی که اپل واچ گران قیمت را خرید کرده اند و بعد از مدتی اپل واچ آنها قدیمی شده است و امکانات اپل واچ جدید را ندارند , دیگر نیاز به فروش آن و تهیه اپل واچ جدید نیستند . در واقع اپل با بند ماژولار خود مجددا سخت افزار جدید را به اپل واچ های قدیمی اضافه خواهد کرد . فقط کافی است بند ماژولار را تهیه کنید . 

 

بند اپل واچ های جدید و ماژولار

 

در این پتنت جذاب و فوق العاده کاربردی نام چند ماژول نیز به ثبت رسیده است . از جمله ماژول های ثبت شده میتوان به ماژول دوربین ؛ ماژول جی پی اس ؛ ماژول اندازه گیری تعریق عرق دست ؛ ماژول اندازه گیری فشار خون ؛ باطری اضافه برای اپل واچ و دماسنج اشاره کرد . این یعنی اینکه چنانچه شما بخواهید هر کدام از امکانات بالا را در اختیار داشته باشید و بر روی اپل واچتان نصب کنید , کافی است بند ماژولار مربوطه را تهیه کنید . برای مثال اگر خواستید با اپل واچ به تهیه عکس بپردازید و عکاسی کنید ؛ کافی است بندماژولار دوربین را تهیه کنید . 

 

بند اپل واچ های جدید و ماژولار

 

 

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location