سبد خرید خالی‌ست.
چگونه از حذف نرم افزار ها در آیفون جلوگیری کنیم ؟
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

همانطور که میدانید حذف بازی و نرم افزار در آیفون و آیپد بسیار راحت انجام میشود و کافی است دست خود را چند ثانیه بر روی نرم افزار نگه دارید سپس با زدن علامت ضربدر آن را به طور کامل از آیفون و آیپد خود حذف کنید ؛ مشکلی که در اینجا وجود دارد این است که در مواردی به صورت ناخواسته این اتفاق رخ دهد و برخلاف میل شما نرم افزاری از روی دیوایس شما حذف شود ؛ مثلا مانند زمانی که گوشی در اختیار کودکی قرار گرفته و با آن بازی میکند ؛ در این پست به شما آموزش خواهیم داد که چگونه از بروز این اتفاق در آیفون و آیپد خود جلوگیری کنید !

چگونه از حذف بازی و نرم افزار ها در آیفون و آیپد جلوگیری کنیم ؟

۱- در دیوایس خود وارد Settings شده سپس به قسمت General بروید.

۲- از بین گزینه های موجود Restrictions را انتخاب کنید.

نکته : در صورتی که تا به حال از Restrictions استفاده نکرده اید از شما خواسته میشود که یک پسورد برای این قسمت تعریف کنید ؛ دقت کنید که این پسورد هیچ ارتباطی با پسورد آیفون و یا پسورد اپل آیدی و آیکلود ندارد!

۳- در قسمت Restrictions گزینه های زیادی وجود دارد که هر کدام دارای عملکردی خاص هستند اما در اینجا شما شما باید به سراغ Deleting Apps بروید و آن را خاموش کنید.

اکنون به منوی اصلی بازگردید و مجدد سعی کنید که یکی از برنامه های موحود در آیفون خود را حذف کنید ؛ خواهید دید که این امکان برای شما وجود ندارد ؛ در صورتی که قصد داشتید به حالت قبل بازگردید مراحل قبل را دوباره تکرار کنید و Deleting Apps روشن کنید.

 

جلوگیری از حذف نرم افزار ها در آیفون

 

با NIC همراه باشید

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location