سبد خرید خالی‌ست.
چگونه میتوان در شرکت اپل استخدام شد ؟
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

 لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

چگونه میتوان در شرکت اپل استخدام شد و کار کرد ؟‌

شرکت اپل نیز مانند سایر شرکت های فناوری همیشه نیازمند افرادی میباشد تا برای پیش برد این شرکت و به نائل رسیدن اهدافش تلاش کنند . شاید بسیاری از شما کاربران نیز خواستار کار کردن در بزرگترین و ثروتمندترین شرکت تاریخ دنیا باشید اما ندانید باید از کجا شروع کنید . بنابراین اگر خواستار کار کردن در شرکت اپل با هر سطح آگاهی و سواد هستید این پست را از دست ندهید . 

در اولین صفحه ای که اپل برای جذب کارمند در شرکت خودش به صورت بولد گذاشته است این متن زیبا میباشد :‌

 کار کردن در اپل بهترین زندگی میباشد که میخواهید و همیشه چشم همه دنیا به سمت شما میباشد 

<< متن دعوت نامه شرکت اپل برای همکاری >>

افرادی که اینجا هم اکنون برای شرکت اپل مشغول کار هستند فقط هدفشان تولید محصول نیست . آنها همیشه در حال کسب تجربه های نو هستند و چیزهای نابی رو بوجود خواهند آورد . در شرکت اپل انسان های متفاوت با ایده های مختلف دور هم جمع شده اند تا همه چیز را به بهترین نحو تغییر دهند . آنها کمترین اشتباه را خواهند داشت . این افراد مهارت های متفاوتی دارند و همچنین نظرات و پیشنهاد های مختلفی هم همیشه به ما میدهند . آنها با وجود ما مطمئن هستند که میتوانند فکر های جدید و ایده های جذابشان را به راحتی به واقعیت تبدیل کنند . از ایده های آن ها برای تولید محصولات سرگرم کننده استفاده میشودو حتی در صورت داشتن ایده جذاب در صنعت ساخت و ساز نیز بهره خواهیم برد . آن ها ما را هدایت میکنند تا تلاش هایمان به نتیجه برسد .

به شرکت اپل بپیوندید و به ما کمک کنید تا بتوانیم بهتر از این باشیم

 

اپل در 4 زمینه کاری نیازمند استخدام کارمند میباشد :‌ 

 • استخدام در شرکت های بزرگ : اینجا همان جائی میباشد که ، هر آنچه که فقط در رویاهاست اختراع میشود . در شرکت اپل هر کاری  را خواهیم کرد که خیال و تصورات و رویاها به حقیقت تبدیل شوند . 
  این قسمت شامل امور مالی , مهندسین سخت افزار و تعمیرکارن , نرم افزار کاران , طراح ها و ... میباشد . برای رجوع به این صفحه و پیدا کردن شغل و استخدام در شرکت اپل به صفحه " استخدام در شرکت اپل | قسمت شرکت های بزرگ " مراجعه کنید .
   

چگونه میتوان در شرکت اپل استخدام شد ؟

 

 • برنامه های دانشجویی : شما هم میتوانید جزئی از شرکت اپل باشید . در حالی که دارید مدرکتان را به عنوان یک مدیر فروش یا تکنیسین و یا متخصص میگیرید ، میتوانید برای ما کار کنید .
  این قسمت شامل کار برای دانشجویان از قبیل دور کاری میباشد . برای رجوع به این صفحه و پیدا کردن شغل و استخدام در شرکت اپل به صفحه " استخدام در شرکت اپل | قسمت برنامه های دانشجویی " مراجعه کنید .

 

چگونه میتوان در شرکت اپل استخدام شد ؟

 

 • کار در منزل : از خانه خودتن میتوانید به سوال های مشتری های ما پاسخ دهید و نمایندگی " خدمات پس از فروش " ما را داشته باشید.
  این قسمت شامل : مشاوره در خانه برای مشتریان , مسئول ارائه نظارت و ... میباشد . برای رجوع به این صفحه و پیدا کردن شغل و استخدام در شرکت اپل به صفحه " استخدام در شرکت اپل | کار در منزل " مراجعه کنید .

 

چگونه میتوان در شرکت اپل استخدام شد ؟

 

 • کار در اپل استور : شرکت اپل متفاوت تر از آن چیزی میباشد که فکر میکنید . اینجا میتوانید خلاق باشید ، با چند نفر دیگر همکاری کنید و همچنین به تفریح بپردازید . با ما در فروش ، خدمات پس از فروش و یا یکی از نمایندگی های ما رو مدیریت کنید . 
  این قسمت شامل : فروش محصولات , پشتیبانی مشتریان, مدیریت یک تیم و ... میباشد . برای رجوع به این صفحه و پیدا کردن شغل و استخدام در شرکت اپل به صفحه " استخدام در شرکت اپل | کار در اپل استور " مراجعه کنید .

 

چگونه میتوان در شرکت اپل استخدام شد ؟

 

<< امیدوارم این پست مفید واقع گردد >>

 

آیفون 8 - 64 گیگ 3,699,000 تومان
آیفون 7 پلاس - 128 گیگ قیمت درج نشده است.
آیفون 8 پلاس - 256 گیگ قیمت درج نشده است.
آیفون 7 پلاس - 32 گیگ 3,289,000 تومان-100,000 تومان تخفیف ویژه 3,189,000 تومان
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location