سبد خرید خالی‌ست.
تماشاکنید
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

باگ امنیتی آی او اس - اینبار درسیری :‌

پس از درگیری شدیدی که بین FBI و اپل بر سر موضوع آیفون تروریست رخ داد , FBI ادعا کرد که بدون دخالت اپل توانسته است به تمامی اطلاعات آیفون 5C دسترسی پیدا کند , حالا خبر از باگ جدیدی در آی او اس میباشد . شاید اگر FBI از وجود چنین باگی درسیستم عامل آي او اس خبر دار می بود , هیچگاه دست به دامان اپل نمیشد و خودش به راحتی به اطلاعات دسترسی پیدا میکرد . 

اینبار هم این باگ در سیری کشف شده است . توسط این باگ بزرگ بدون داشتن پسورد میتوان به کلیه عکس ها و تماس ها دسترسی پیدا کرد . این باگ برای اولین بار توسط وبلاگ اسپانیایی Seguridad Apple کشف شده است . آنها پیش از این نیز سابقه کشف نقص های امنیتی دیگری از محصولات اپل را داشته اند .

باگی که از آن گفتیم در تمامی نسخه های آی او اس وجود دارد . به ویدیوی زیر که این وبلاگ در رابطه با باگ آی او اس منتشر کرده است توجه کند . 

 

راه جلوگیری از دسترسی به اطلاعات توسط این باگ : 

راه حل جلوگیری از این باگ و داشتن امنیت کامل غیر فعال کردن سیری میباشد . برای این کار باید ابتدا وارد Setting شوید و سپس به تب General مراجعه کنید و پس از آن در منوی Siri آن را از حالت روشن به حالت خاموش ببرید . ممکن است با خاموش کردن ویژگی سیری بسیاری از قابلیت ها از شما گرفته شود اما در امان بودن اطلاعات بسیار مهم تر میباشد .

Bug1.jpg

 

Bug2.jpg

 

Bug3.jpg

 

آیفون 7 - 128 گیگ 3,139,000 تومان
آیفون 7 پلاس - 32 گیگ 3,319,000 تومان-100,000 تومان تخفیف ویژه 3,219,000 تومان
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location