سبد خرید خالی‌ست.
آگهی استخدام شرکت اپل
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

مشکل عمده ای که اکثر شرکت های تولید کننده گوشی های تلفن همراه با آن دست و پنجه نرم میکنند , میزان شارژ دهی باطری های تلفن های هوشنمدشان میباشد . بدون تردید پیشرفت صفحه نمایش و سی پی یو یک گوشی همراه بسیار ببیشتر و محسوس تر نسبت به پیشرفت باطری هایشان در چند سال اخیر  میباشد . اپل نیز از این قاعده مستثنی نمیباشد و همیشه به دنبال افزایش طول مدت کارکرد باطری های محصولاتش میباشد . اپل اخیرا طی یک آگهی دنبال افراد متخصصی میگردد که بتوانند وضعیت باطری های لیتیوم - یون را بهبود ببخشند و یا اینکه پیشنهاد مواد بهتری را برای تولید باطری دهند . 

در باطری های حال حاضر انرژی مورد نیاز دستگاه های تلفن همراه از ارتباط بین کاتد و آند موجود در باطری تشکیل میشود . اپل در پی تغییر مواد اولیه باطری ها میباشد و قصد استفاده از سرامیک به دلیل عملکرد بهتر و کارایی بیشتر در تولید الکترولیت را دارد و میخواهد این ماده را جایگزین باطری ها حال حاضر بکند . باطری های حال حاضر که در دسترس دارای همه شرکت ها میباشد دارای دو مشکل اساسی میباشند : 

  1. این باطری ها به حداکثر ظرفیت خود رسیده اند و نیمتوان ظرفیت آن ها در همین ابعاد افزایش داد . 
  2. خطر آتش گرفتن همیشه باطری های لیتیومی را تهدید میکند . 

بنابراین تولید باطری با مواد جدید به شدت احساس میشود . اپل همچنین به دنبال افرادی میباشد که بتوانند فناوری های داخل آزمایشگاه را به تولید انبوه برسانند , زیرا تولید انبوه یک مواد آزمایشگاهی نیز کار مشکلی میباشد . برای مثال می توان به باتری های مبتنی بر نقره-زینک اشاره کرد که هشت سال پیش ابداع شدند اما به دلیل هزینه زیاد موفقیت چندانی را تجربه نکردند .

چنانچه تمایل برای کار در شرکت اپل دارید و میخواهید در ثروتمندترین شرکت تاریخ کل دنیا استخدام شوید به قسمت پذیرش و آگهی های اپل برای استخدام مراجعه کنید .

آیفون 7 - 32 گیگ قیمت درج نشده است.
آیفون 8 پلاس - 256 گیگ قیمت درج نشده است.
آیفون 7 پلاس - 128 گیگ قیمت درج نشده است.
آیفون 8 - 64 گیگ 3,699,000 تومان
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location