سبد خرید خالی‌ست.
جذب مشتریان اندوریدی در هفته اول فروش آيفون SE
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

طبق گزارشاتی که به تازگی Silce Intelligence منتشر کرده است با اینکه آیفون SE در هفته اول نسبت به فروش آیفون 6 و آیفون 6S فروش کمتری داشته است , اما در جذب مشتریان اندرویدی موفق تر عمل کرده است . چنانچه به خاطر بیاورید اپل در کنفرانس 21 مارچ 2016 هدفش از تولید گوشی قدرتمند آیفون SE با قیمت ارزان و همچنین ارائه گوشی آيفون SE با صفحه نمایش 4 اینچی , قبضه بازارگوشی های ارزان قیمتی که در دست اندرویدی ها میباشد اعلام کرده بود . حال گزارشات حکایت از موفقیت نسبی این هدف دارند .

بنا به گزارش Silce Intelligence فروش آيفون SE در هفته اول فروش نسبت به فروش آیفون 6 نسبت به زمان مشابه تنها 3% میباشد . این در حالی است که فروش آیفون 6S نسبت به فروش آیفون 6 باز هم در هفته نخست فقط 54% بود . یعنی آیفون 6S در هفته اول فقط نصف فروش آیفون 6 در مدت مشابه داشته است . 

 

آمار فروش آیفون SE

 

35% از خریداران آیفون SE در هفته اول افرادی هستند که طی دو سال قبل حداقل یک آیفون تهیه کرده اند . این آمار بدان معنا میباشد که 65% باقی مانده افراد جدید و مشتریان تازه ای میباشند که اخیرا به جمع اپلی ها پیوسته اند . این آمار را چنانچه بخواهیم با مدت مشابه برای آیفون 6S بررسی کنیم , باید بگویم که این عدد در مورد آيفون 6S عدد 49% میباشد . با یک حساب سرانگشتی متوجه این موضوع مهم در مورد فروش آیفون SE خواهیم شد که آيفون SE در مقایسه با آیفون 6S مقدار 14% بیشتر مشتریان را از حوزه اندروید و رقبای دیگر اپل به سمت اپل جذب کرده است . 

 

آمار فروش آیفون SE

 

آمار جالب توجه دیگری که میتوان به آن اشاره کرد : 16% افرادی که خریدار آيفون SE بوده اند در حال ارتقای گوشی های خود از اندروید به iOS میباشند . این در حالی است که این عدد در زمان فروش آیفون 6S مقدار 10% بوده است . 

 

بیشترین مشتریان آیفون SE با آمار 27% بین 25 تا 34 سال میباشند که نشان از محبوبیت آیفون SE در بین قشر جوان میدهد . 

 

آمار فروش آیفون SE

 

همچنین 28.9% خریداران آيفون SE در هفته اول را اقشار دانشجو و دانشگاه دیده تشکیل داده اند که بیشترین آمار را در این نمودار تشکیل داده اند .

 

آمار فروش آیفون SE

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location