سبد خرید خالی‌ست.
تماشا کنید
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

معنی حرف " i " در اسامی محصولات اپل به چه معناست ؟ 

تا به حال دقت کرده اید که اکثر محصولات اپل با حرف " i " شروع میشوند و به این موضوع فک کرده اید که به راستی چرا و علت این نام گذاری چه میتواند باشد ؟ آي مک - آي پد - آیفون - آیپاد - آیپاد تاچ و ... . این ها جزئی از محصولات اپل میباشد که با حرف " i " شروع شده اند .

اولین زمانی که حرف " i " در محصولات اپل بیان شد , توسط مدیرعامل پیشین و فقید و بزرگ اپل استیو جابز بود . وی در کنفرانس سال 1998 و در حین معرفی آی مک از حرف " i " استفاده کرد . وی برای توضیح ارتباط بین حرف آی و مک که تشکیل دهنده آیمک میباشند بیان کرد :

" آی‌مک از ارتباط میان جذابیت‌های اینترنت با سادگی مکینتاش به وجود آمده است. هدف ما تولید دستگاهی بوده که مشتریان از آن به عنوان کامپیوتر برتر دنیا یاد کرده و انتخاب اول آنها باشد . این دستگاه باید سریع باشد و به سادگی بتوان از اینترنت لذت برد . " 

در آن کنفرانس حرف " i " معرف و نماد اینترنت بود . به بیان بهتری بخواهم بگویم : اینترنت و مکینتاش با هم تلفیق شده اند و آیمک را تولید کرده اند . بعدها حرف " i " معانی دیگری نیز به خود گرفت . مخصوصا از زمانی که آیپاد معرفی شد . از معانی دیگر این حرف میتوان به individual به معنای فردی - instruct به معنای تعلیم - inform به معنای آگاهی دادن و inspire به معنای الهام بخش بودن , اشاره کرد .

در انتها شما را به دیدن کنفرانس سال 1998 که در آن استیوجابز ضمن معرفی محصول آیمک در مورد حرف " i " سخن میگوید دعوت میکنم .

 

 

آیفون 7 - 128 گیگ قیمت درج نشده است.
آیفون 8 - 256 گیگ 3,999,000 تومان
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location