سبد خرید خالی‌ست.
آموزش چک کردن وضعیت آیکلود در آيفون و آیپد
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

 لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

آموزش بررسی وضعیت قفل آیکلود :‌

قفل آیکلود و یا همان فایند مای آيفون یکی از بهترین و برترین خدماتی میباشد که اپل به لطف خلاقیت همیشگی اش برای گوشی های آيفون به ارمغان آورده است . قابلیت ویژه ای که توسط آن میتوان در هر لحظه به گوشی دسترسی پیدا کرد و دیگر نگران گم شدن گوشی نباید بود . یکی از استفاده های این ویژگی پاک کردن کلیه اطلاعات دیوایس در صورت سرقت آیفون و یا آیپد میباشد . همچنین اگر گوشی به اینترنت وصل باشد میتوانید سریعا به آن دسترسی پیدا کنید . اگر با این سرویس جذاب آشنایی کامل ندارید به " آموزش فعال سازی ردیابی آیفون، آیپد و مک Find My iPhone " مراجعه کنید . 

در چه صورتی نیاز به بررسی وضعیت قفل آیکلود هستید : 

 1. در صورتی که نمیدانید سرویس آیکلود و فایند مای آیفون بر روی گوشی شما فعال میباشد یا خیر و میخواهید گوشی را ریستور کنید . 
 2. در صورتی که میخواهید یک گوشی دست دوم و یا آیپد دست دوم خریداری کنید و حتما باید بدانید که آن گوشی و یا آیپد سرویس آیکلود و فایند مای آیفونش خاموش باشد . چنانچه سرویس فایند مای آيفون روشن باشد آن دیوایس تقریبا غیر قابل استفاده میباشد و بهتر است آن را خریداری نکنید . 
 3. در صورت به سرقت رفتن گوشی , شما حتما باید این سرویس را چک کنید که آیا روشن و یا خاموش است . چنانچه روشن باشد و گوشی هم از طریق سیم کارت به اینترنت دسترسی داشته باشد , میتوانید از مکان  دقیق آن با خبر شوید و یا اطلاعات گوشی را به صورت کامل پاک کنید . البته با فعال بودن این سرویس سارق هرگز  قابلیت استفاده از گوشی را نخواهد داشت . 

آموزش چک کردن سرویس فایند مای آيفون : 

 • به سایت www.iCloud.com بروید و از قسمت پایین صفحه گزینه Check Activation Lock Status را کلیک کنید . این سرویس کاملا قابل اطمینان میباشد و مربوط به خود شرکت اپل میباشد .

آموزش بررسی وضعیت قفل آیکلود

 

آموزش بررسی وضعیت قفل آیکلود

 

پس از وارد کردن و زدن Continue یکی از دو حالت زیر نمایش داده خواهد شد : 

 1. Activation Lock : ON :
  به این معنی میباشد که سرویس آيکلود و فایند مای آيفون بر روی دیوایس مورد نظر روشن میباشد و اگر میخواهید آن را به عنوان گوشی دست دوم و یا آیپد دست دوم خریداری کنید , حتما به فروشنده تذکر دهید که ابتدا این سرویس را خاموش کند . و یا اگر گوشی به سرقت رفته باشد میتوانید امیدوار باشید که از محل دقیق آن آگاهی پیدا کنید . 
 2. Activation Lock : OFF :
  به این معنی میباشد که سرویس آيکلود و فایند مای آيفون بر روی دیوایس مورد نظر خاموش میباشد و اگر میخواهید آن را به عنوان گوشی دست دوم و یا آیپد دست دوم خریداری کنید , از نظر سرویس آیکلود خیالتان راحت باشد . و یا اگر گوشی به سرقت رفته باشد دیگر به آن دسترسی نخواهید داشت . 

امیدوارم این پست برای شما مفید واقع گردد . 

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

1 کامنت

سلام.ببخشيد چگونه مى شود آن را OF كرد

  Attachments
 1. farid
هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location