سبد خرید خالی‌ست.
آیا آیپد نسل پنج در ماه مارچ عرضه می شود؟

خرید آیفون اپل

اخبار دنیای اپل

   

هر چند که  اپل برخلاف  سنت گذشته  خود، یک آیپد به روزرسانی شده را بعد از آیپد نسل سوم خود منتشر کرد، و با ارایه  آیپد مینی، سالی پر از جنجال و تحول را پشت سر گذاشت. اما ظاهراً قبل از به پایان رسیدن سال ۲۰۱۲ خبرهایی از عرضه آیپدی کاملاً جدید و سخت افزاری متفاوت به گوش می رسد.  وبسایت ژاپنی، Macotakara، ادعا دارد که آیپد نسل پنجم با طراحی کاملاً جدید در March 2013 عرضه خواهد شد.

هرچند که یک منبع چینی، گزارش داده است که آیپد مینی، با سخت افزار به روزرسانی شده و صفحه نمایش رتینا در ماه March 2013 عرضه می شود، اما خبرهای تازه تر شواهدی را از آیپد نسل پنجم یافته اند. طبق گزارش این منبع، آیپد نسل پنجم دقیقاً همانند آیپد مینی کنونی خواهد شد. باریک و سبک. ( از نظر ظاهر )

از آنجایی که اپل، آیپد نسل چهارم را در کنار آیپد مینی، ۲ ماه گذشته عرضه کرد، اینکه از نظر ظاهر نسل پنجم آیپد شبیه به آیپد مینی باشد، تا حدودی می تواند منطقی باشد.برآورد شده است که طول آیپد جدید حدود ۴ میلی متر، پهنای آن حدود ۱۶ میلی متر و ضخامت آن حدود ۲ میلی متر از آیپد نسل ۴ کمتر خواهد شد. قبل از این گزارش، Digitimes هم گزارش داده بود که آیپد نسل جدید در میانه سال ۲۰۱۳ عرضه خواهد شد.

منبع Macotakara تا کنون اطلاعات دقیقی را به بیرون درز داده است، به عنوان مثال، طراجی آیپاد نانو و آیپاد تاچ جدید را پیشبینی کرده بود.

البته جای تعجب نیست زیرا اپل در سمینارهای مختلف اش بارها گفته است که از آیپد بیشتر از این ها انتظار دارد و هیشه روی پروژه آیپد کار خواهد کرد اما موضوع اینجاست که چه زمانی به بازار عرضه می شود. در ابتدای متن خواندیم که خیلی از خبرگذاری ها ماه مارس را زمان عرضه آن معرفی کردند. و چون این خبرگذاری ها تا حالا چندین بار این تاریخ ها را درست پیش بینی کردند بدون شکر این محصول در ماه مارس امسال رونمایی خواهد شد.

منبع : MacRumors
thumb_d18d1528ee4c2188221135de26d79754 آیا آیپد نسل پنج در ماه مارچ عرضه می شود؟ - Apple NIC

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location