سبد خرید خالی‌ست.
مدیرعامل ثروتمندترین کمپانی تاریخ در فقر بزرگ شده است
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

تیم کوک مدیرعامل ثروتمندترین شرکت تاریخ در دنیا در خانواده ای فقیر بزرگ شده است .

مدیرعامل کمپانی با ارزش اپل تا کنون توانسته با رهبری خود رکورد فروش گوشی هوشمند را در اختیار خود داشته باشد . به تازگی گزارشی بسیار اجمالی در مورد زندگی شخصی آقای مدیر منتشر شده است که باهم به آن خواهیم پرداخت .

تیم کوک در سال ۱۹۶۰ در ایالت آلاباما و شهر رابرتزدیل در خانواده ای فقیر به دنیا آمد . مادرش در یک داروخانه محلی و پدرش به کار کشتی سازی مشغول بود . این که وضعیت مالی خانواده در سطح پایینی قرار داشته را میتوان از ناتوانی خرید والدین کوک برای خرید ماشین تحریر برداشت کرد . 

وی در دوران تحصیل فردی با استعداد و نابغه بود و این نبوغش آنقدر زیاد بود که وی را به عضویت اعضای انجمن ملی نخبگان دعوت کنند . پس از اتمام دوره دبیرستان به دانشگاه آوبورن در ایالات آلاباما راه یافت و راه مدیریت را در پیش گرفت . 

 

 زندگی نامه تیم کوک

 

تیم کوک علاوه بر اینکه در محیط کارش انسان محبوبی میباشد در محل تولدش نیز دارای طرفداران زیادی هست . تا آنجا که چارلز مورفی شهردار رابرتزدیل به واشنگتن پست گفته است: «ما برای کوک ارزش و احترام بسیاری قائلیم.» . البته جدیدا بسیای از مردم با سیاست های او مشکل شده اند . این مشکل از زمانی بیشتر نمود پیدا کرد که تیم کوک تمام توان خود را برای داشتن حریم امن برای مشتریانش به کار بست و از همکاری با سازمان های امنیتی سر باز زد . در سالی که گذشت مادر تیم کوک درگذشت ولی هیچ روزنامه محلی ای این ضایعه را به تیم و همکارانش تسلیت نگفت . این حرکت مردم نشان از کاهش محبوبیت وی در زادگاهش دارد . تیم کوک در گذشته اظهار کرده که در جوانی در یک Hate Crime که توسط گروه KKK ایجاد شده بود شرکت داشته است ( حرکتی خشونت آمیز بر علیه یک فرد برای داشتن یک سری اعتقادات خاص ) . کوک بعدها در مورد این حرکت گفته بود: «برای من، سوزاندن صلیب نمادی از حماقت، نفرت و ترس از هر فرد اقلیت بود. هرگز نمی‌توانم فلسفه آن حرکت را درک کنم. فقط می‌دانم که با این حرکت، تاریخچه ایالت آلاباما و ایالات متحده آمریکا همواره زخمی خواهد ماند.»

آیفون 7 - 32 گیگ قیمت درج نشده است.
آیفون 8 - 64 گیگ 3,459,000 تومان
آیفون 7 پلاس - 256 گیگ قیمت درج نشده است.
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location